0
07191009001

آزمون آنلاین مبحثی

آزمون دادن از جمله کارهایی است که وجود آن برای موفقیت در کنکور سراسری ضروری است؛ البته آزمون به‌تنهایی فایده‌ای ندارد و این شما هستید که می‌توانید بیش‌ترین استفاده را از آزمون‌ها بکنید و یا هیچ استفاده‌ای از آن نبرید. آزمون دادن باعث می‌شود تجربه ‌تان برای کنکور بیش‌تر شود . چون برنامه‌های یک دوره آزمون یک موسسه یا مدرسه، کل مبحث‌های کنکور را پوشش می‌دهد، با انتخاب آن آزمون‌ها خیال شما راحت می‌شود که تا پایان سال برنامه‌ی نسبتاً منظم و خوبی خواهید داشت. البته به شرط آن که با برنامه‌ی آزمون پیش بروید و چند نوع آزمون مختلف برای برنامه‌ی خود انتخاب نکنید که دچار سردرگمی مطالعاتی شوید. آزمون‌هایی را انتخاب کنید که بتوانید مطابق آن‌ها درس بخوانید و سعی کنید کاملاً هماهنگ با آن‌ها پیش بروید.

نظرات دانش آموزان در مورد آزمون های آزمایشی
توانستم تمامی نکات درس مربوطه را یاد بگیرم.
استاد هر جلسه آزمون میگرفت و آموخته های ما را به چالش میکشید.
در کلاس درس بهترین اساتید کشور شرکت کردم و کاملا راضی بودم.
آزمون های آزمایشی و نحوه برپایی آنها

همه ساله آزمون های آزمایشی از طرف دانش آموزان مورد استقبال دانش آموزان کنکوری قرار گرفته است به گونه ای که دانش آموزان به علت این که با روند کنکور و سوالات آشنا نیستند برای آشنایی بیشتر در آزمون های آزمایشی شرکت می کنند و خود را در مرحله ارزیابی قرار می دهند و تمام مطالعات خود را به چالش می کشند . دانش آموزان با شرکت در آزمون های آزمایشی به نقاط ضعف و قوت خود پی می برند و همواره می کوشند تا نقاط ضعف خود را بهبود بخشند و همواره در جهت پیشرفت خود تلاش کنند . شرکت در آزمون های آزمایشی باعث میشود که دانش آموزان با بهره گیری از یک برنامه ریزی جامع و منسجم به مطالعات خود نظم ببخشند و بتوانند دروس مطالعاتی خود را مورد سنجش و ارزیابی قرار دهند . با پیشرفت در هر آزمون نسبت به آزمون قبل در آزمون های آزمایشی دانش آموز می تواند روند مطالعاتی خود را بهبود بخشد و بتواند با تمرکز بر روی نقاط قوت و رفع نقاط ضعف خود در کنکور سراسری موفق شود.

آزمون های آنلاین مبحثی

آموزشگاه اوج با برگزاری آزمون های آزمایشی به دانش آموزان کمک می کند تا تمامی مطالعات خود را به چالش بکشند و بتوانند خود را برای کنکور سراسری آماده کنند . موسسه اوج با برگزاری آزمون های آنلاین به صورت مبحثی به دانش آموزان این امکان را میدهد تا بتوانند و از هر مبحثی از دروس خود که آمادگی دارند آزمون بدهند و میزان و کیفیت مطالعه خود را در آن درس بسنجند . این آزمون به دانش آموزان کمک می کند تا بتوانند میزان فهم آنها از مطالعه دروس را مورد سنجش قرار دهند و اگر در مبحث مورد نظر ضعف داشته باشند آن را جبران کنند.

ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در سروش دنبال کنید
ما را در فیسبوک دنبال کنید
ما را در پینترست دنبال کنید
ما را در توییتر دنبال کنید