0
07191009001

آزمون آنلاین

آموزشگاه علمی آزاد اوج با برپایی آزمون های آزمایشی مختلف به صورت تک درس و به صورت جامع و نیز به صورت مبحثی تک درس و مبحثی جامع گام بزرگی در راستای پیشرفت دانش آموزان برداشته است و آن ها را به نوعی با آزمون اصلی کنکور سراسری ۹۹ آشنا نموده است تا بتوانند با فراغ بال نتایج درخشانی را برای خود و خانواده خویش به ارمغان آورند. موفقیت در کنکور و ورود به دانشگاه و رشته مورد نظر ، یکی از مهم ترین و پر استرس ترین مسائلی است که تمامی دانش آموزان درگیر آن هستند. موفقیتی که می تواند راه و مسیر زندگی دانش آموزان را برای همیشه تغییر دهد از این رو انتخاب روش و راهکاری منایب برای موفقیت در آزمون های سراسری ، به امری حیاتی تبدیل می شود . قرار گرفتن در محیط آزمون سراسری می تواند از تاثیرگذارترین مسائل مرتبط با موفقیت در کنکور باشد. از این رو دانش آموزان با شرکت در آزمون های آزمایشی خود را برای شرکت در کنکور سراسری آماده می کنند .

نظرات دانش آموزان در مورد آزمون های آزمایشی
توانستم تمامی نکات درس مربوطه را یاد بگیرم.
استاد هر جلسه آزمون میگرفت و آموخته های ما را به چالش میکشید.
در کلاس درس بهترین اساتید کشور شرکت کردم و کاملا راضی بودم.
کاهش استرس و افزایش اعتماد به نفس

نتیجه آزمون های آزمایشی می تواند مثبت یا منفی باشد ، اما در هر دوحالت هنگامی که دانش آموز در آزمون های آزمایشی شرکت می کند این امر موجب کاهش استرس های حین کنکور می شود. تعداد زیادی از دانش آموزان در مدت زمان کنکور سراسری به دلیل استرس زیادی که دارند دچار حملات عصبی و کاهش قند خون می شوند. استرس ها و حملات این چنینی را می توان با قرار گرفتن در شرایط کنکور ، کاهش داد. شبیه سازی کنکور سراسری و شرایط آن می تواند به صورت حضوری و یا به صورت آنلاین باشد که هر دو مورد می تواند باعث کاهش استرس دانش آموز و همچنین افزایش اعتماد به نفس او شود. همچنین می‌توان حتی از استرس نیز بهره‌برداری مثبت کرد و آن را به یک انرژی افزوده برای یادگیری بهتر تبدیل کرد . با تکرار و قرار گرفتن در شرایط آزمون‌های آزمایشی پر استرس می‌توانید تأثیر فشار‌های روحی بر نتایج آزمون را به حداقل برسانید و نتیجه‌ای مطلوب ، واقعی و هماهنگ با میزان دانش خود را کسب کنید. آزمون های آزمایشی همچنین می تواند به شما کمک کند که از لحاظ فیزیکی برای کنکور سراسری آماده شوید. از آنجا که دانش آموزان تجربه ای در اینکه ۴ ساعت در جلسه کنکور سراسری بنشینند ندارند می توانند با شرکت در آزمون های آزمایشی بدن خود را به اینکه ۴ ساعت در جلسه کنکور سراسری بنشینند عادت و در کنکور احساس خستگی نکنند.

افزایش سرعت تست زدن

دانش آموزان با شرکت در آزمون های آزمایشی همواره می توانند سرعت تست زنی را در خود افزایش دهند و در کنکور سراسری با مدیریت زمان و با توجه به تست های پیش رو بتوانند سرعت عمل بیشتری را به خرج دهند تا بتوانند به گونه ای موفق تر عمل کنند. آموزشگاه اوج با برگزاری آزمون های آزمایشی آنلاین همواره به دانش آموزان کمک می کند تا بتوانند سرعت تست زنی خود را افزایش دهند . آزمون های آزمایشی موسسه اوج همواره با همکاری برترین اساتید کنکور کشور اجرا می شوند به گونه ای که اساتید بهرین و چالش انگیزترین سوالات را طرح کرده و در اختیار دانش آموزان قرار می دهند و دانش آموزان می توانند با شرکت در این آزمون ها تمامی مطالعات خود را به چالش بکشند.

ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در سروش دنبال کنید
ما را در فیسبوک دنبال کنید
ما را در پینترست دنبال کنید
ما را در توییتر دنبال کنید