0
07191009001

آزمون جبرانی هماهنگ با قلم چی رشته تجربی

همه ساله آزمون های آزمایشی مود توجه تمامی دانش آموزان کنکوری قرار دارد و تعداد زیادی از دانش آموزان کنکوری از این آزمون های آزمایشی استقبال می کنند . دانش آموزان با شرکت در آزمون های آزمایشی نیاز به یک برنامه ریزی جامع و بلند مدت برای موفقیت دارند . دانش آموزان با شرکت در آزمون های آزمایشی و استفاده از یک برنامه ریزی دقیق و منسجم به مطالعات خود نظم می بخشند . دانش آموزان با شرکت در آزمون های آزمایشی مباحث مطالعه شده خود را مورد ارزیابی و سنجش قرار می دهند و نقاط ضعف و قدرت خود را شناسایی می کنند . دانش آموزان همواره با شرکت در آزمون های آزمایشی روی نقاط قوت خود تمرکز کرده و نقاط ضعف خود را بهبود می بخشند.

نظرات دانش آموزان در مورد آزمون های آزمایشی
توانستم تمامی نکات درس مربوطه را یاد بگیرم.
استاد هر جلسه آزمون میگرفت و آموخته های ما را به چالش میکشید.
در کلاس درس بهترین اساتید کشور شرکت کردم و کاملا راضی بودم.
یادگیری و آزمودن تکنیک‌های تست‌زنی

میزان مطالعه و سطح دانش تنها فاکتور تأثیرگذار در موفقیت کنکور نیست. کنکور به‌عنوان یک آزمون تستی، نیاز به اعمال روش‌ها و تکنیک‌هایی خاص دارد تا بتوان از سطح دانش داوطلب، حداکثر استفاده را برد.بررسی روش‌های طبقه‌بندی اطلاعات، مدیریت زمان، روش‌های خاص تست زنی مانند ضربدر و منفی، استراتژی بازگشت و مهارت در پاسخ ندادن به سوال‌های شک دار از جمله مواردی است که تنها با آموزش روش‌های تست زنی و اعمال آن‌ها در یک کنکور شبیه‌سازی‌شده امکان‌پذیر می‌شود.بهتر است در مراحل آغازین و شروع مطالعه، زمانی را به یادگیری روش‌های نوین تست زنی اختصاص دهید تا بتوانید در تمامی کنکور‌ها و آزمون‌های آزمایشی پیش از کنکور از این روش‌ها و تکنیک‌ها استفاده کنید. با تکرار تکنیک‌های تست زنی می‌توان به یک راهکار مناسب و شخصی برای استفاده بهینه از زمان و پاسخ به پرسش‌های تستی رسید.

آزمون های جبرانی هماهنگ با قلم چی

آموزشگاه اوج با برگزاری آزمون های آزمایشی به دانش آموزان کمک می کند تا تمامی مطالعات خود را به چالش بکشند و بتوانند خود را برای کنکور سراسری آماده کنند . موسسه اوج با برگزاری آزمون های جبرانی هماهنگ با آزمون های قلم چی این امکان را به تمامی دانش آموزان می دهد تا خود را برای حضور در آزمون قلم چی آماده کنند و بتوانند بدون استرس و با آسودگی خاطر در آزمون قلم چی شرکت کنند . آزمون های جبرانی هماهنگ با آزمون های قلم چی به منظور استفاده دانش آموزانی برگزار می شود که به هر دلیلی نتوانسته اند در آزمون قلم چی شرکت کنند و این فرصت را دست داده اند . این آزمون باعث می شود که دانش آموز به خود فرصتی دوباره بدهد تا مطالعات خود را به چالش بکشد و بتواند میزان توانایی خود را بسنجد. این آزمون های برای تمامی دانش آموزان رشته ریاضی در مقطع دهم و یازدهم و دوازدهم برگزار می شود و دانش آموزان می توانند از آنها استفاده کنند .

ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در سروش دنبال کنید
ما را در فیسبوک دنبال کنید
ما را در پینترست دنبال کنید
ما را در توییتر دنبال کنید