0
07191009001

آزمون حضوری جامع تک کتاب

دانش آموزان با شرکت در آزمون های آزمایشی تمرین می کنند تا زمان خود را در جلسه آزمون مدیریت کنند و بتوانند به هر درس با توجه به سختی سوالات زمان اختصاص دهند. همین طور دانش آموزان با شرکت در آزمون های آزمایشی تمرین میکنند که برای انتخاب گزینه درست عجله نکنند و همواره در نظر داشته باشند که آزمون هماهنند آزمون سراسری دارای نمره منفی است. همچنین دانش آموزان با شرکت در آزمون های آزمایشی مطالب کتاب های خود را به صورت مبحثی مطالعه و مرور می کنند و با انواع سوالاتی که امکان دارد از یک مبحث مطرح شود آشنا می شوند . شرکت در آزمون های آزمایشی باعث می شود که دانش آموزان به این نکته پی ببرند که باید صورت سوال را به طور کامل مطالعه کنند و در انتخاب گزینه ها عجله ای نداشته باشند.آموزشگاه علمی آزاد اوج برای آمادگی دانش آموزان پسر و دختر دبیرستانی کنکور اولی که تاکنون تجربه کنکور نداشته اند، آزمون های آزمایشی برگزار می کند تا بتواند با استفاده از این آزمون ها تا حد بسیار زیادی دانش آموزان را در تمامی دروس عمومی و تخصصی خویش به سطح قابل توجه بالا ببرند تا به این منظور بتوان شاهد پیشرفت چشمگیر آن ها در آزمون اصلی کنکور سراسری ۹۹ شد. همان طور که مستحضر هستید، آموزشگاه علمی آزاد اوج یکی از برترین آموزشگاه های سطح کشور است که با گماردن اساتید برتر کشوری در دل خود توانسته است در طی این چند سال اخیر کمک شایان توجهی به تمامی دانش آموزان پسر و دختر مقطع دبیرستان کند و رشد و پیشرفت آن ها را در کنکور سراسری سال های پیش تضمین کند. در همین راستا با توجه به اینکه اساتید این آموزشگاه همگی از جمله اساتید برتر کشوری به حساب می آیند و تألیف کتاب های کمک درسی – آموزشی نیز از جمله مزیت های قابل ذکر و شایان توجه آن ها به حساب می آید، دانش آموزان می توانند از آن ها نهایت بهره را برده و به کنکور سراسری به مثابه یک امتحان ساده نگاه کنند و هیچ گونه استرسی در سر راه خویش ایجاد نسازند.

نظرات دانش آموزان در مورد آزمون های آزمایشی
توانستم تمامی نکات درس مربوطه را یاد بگیرم.
استاد هر جلسه آزمون میگرفت و آموخته های ما را به چالش میکشید.
در کلاس درس بهترین اساتید کشور شرکت کردم و کاملا راضی بودم.
کاهش استرس و افزایش اعتماد به نفس

شاید باورکردنی نباشد، اما حافظه عضله حتی در شرایطی مانند کنکور نیز تأثیرگذار است و می‌تواند منجر به افزایش سرعت در تست زدن شود. بدن ما به‌صورت خودکار، فعالیت‌های تکراری را در مدت‌زمانی کمتر از فعالیت‌های عادی انجام می‌دهد.درست مثل فردی که دوچرخه‌سواری یادگرفته یا می‌تواند والیبال بازی کند، تست زدن نیز نیاز به هماهنگی ذهن و عضلات بدن دارد. در این بین آزمون‌های آنلاین با توجه به در دسترس بودن می‌توانند به گزینه‌ای مناسب برای بهبود رابطه مغز و عضلات دست و بدن تبدیل شوند.شما با قرارگرفتن در شرایط پر استرس کنکور می‌توانید در مورد بسیاری از مشکلات پیش‌بینی‌نشده از جمله شکل نشستن و خستگی ناشی از آن، تصمیم‌گیری کنید و پیش از شروع این ماراتون خسته‌کننده، هماهنگ و آماده باشید.

آزمون حضوری جامع تک کتاب

موسسه اوج همواره با برگزاری آزمون های آزمایشی به دانش آموزان کمک می کند تا با آسودگی خاطر بیشتری در جلسه کنکور شرکت کنند . در این راستا موسسه با برگزاری آزمون های آزمایشی به صورت حضوری به تمامی دانش آموزان این امکان را می دهد که قبل از کنکور مطالعات خود را به چالش بکشند و بتوانند بدون هیچ گونه استرسی در جلسه کنکور شرکت کنند همچنین دانش آموزان می توانند با شرکت در آزمون های حضوری جامع تک کتاب با انتخاب اینکه کدام کتاب درسی خود را می خواهند آزمون بدهند و مطالعات خود را محک بزنند. این آزمون ها ویژه دانش آموزان رشته تجربی و ریاضی بوده و تمامی دانش آموزان کلاس های دهم ، یازدهم و دوازدهم می توانند در این آزمون ها شرکت کنند.

ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در سروش دنبال کنید
ما را در فیسبوک دنبال کنید
ما را در پینترست دنبال کنید
ما را در توییتر دنبال کنید