0
07191009001

آزمون حضوری مبحثی تک درس

میزان مطالعه و سطح دانش تنها فاکتور تأثیرگذار در موفقیت کنکور نیست. کنکور به‌عنوان یک آزمون تستی، نیاز به اعمال روش‌ها و تکنیک‌هایی خاص دارد تا بتوان از سطح دانش داوطلب، حداکثر استفاده را برد.بررسی روش‌های طبقه‌بندی اطلاعات، مدیریت زمان، روش‌های خاص تست زنی مانند ضربدر و منفی، استراتژی بازگشت و مهارت در پاسخ ندادن به سوال‌های شک دار از جمله مواردی است که تنها با آموزش روش‌های تست زنی و اعمال آن‌ها در یک کنکور شبیه‌سازی‌شده امکان‌پذیر می‌شود.بهتر است در مراحل آغازین و شروع مطالعه، زمانی را به یادگیری روش‌های نوین تست زنی اختصاص دهید تا بتوانید در تمامی کنکور‌ها و آزمون‌های آزمایشی پیش از کنکور از این روش‌ها و تکنیک‌ها استفاده کنید. با تکرار تکنیک‌های تست زنی می‌توان به یک راهکار مناسب و شخصی برای استفاده بهینه از زمان و پاسخ به پرسش‌های تستی رسید.

نظرات دانش آموزان در مورد آزمون های آزمایشی
توانستم تمامی نکات درس مربوطه را یاد بگیرم.
استاد هر جلسه آزمون میگرفت و آموخته های ما را به چالش میکشید.
در کلاس درس بهترین اساتید کشور شرکت کردم و کاملا راضی بودم.
یادگیری و آزمودن تکنیک‌های تست‌زنی

همه ساله آزمون های آزمایشی از طرف دانش آموزان مورد استقبال دانش آموزان کنکوری قرار گرفته است به گونه ای که دانش آموزان به علت این که با روند کنکور و سوالات آشنا نیستند برای آشنایی بیشتر در آزمون های آزمایشی شرکت می کنند و خود را در مرحله ارزیابی قرار می دهند و تمام مطالعات خود را به چالش می کشند . دانش آموزان با شرکت در آزمون های آزمایشی به نقاط ضعف و قوت خود پی می برند و همواره می کوشند تا نقاط ضعف خود را بهبود بخشند و همواره در جهت پیشرفت خود تلاش کنند . شرکت در آزمون های آزمایشی باعث میشود که دانش آموزان با بهره گیری از یک برنامه ریزی جامع و منسجم به مطالعات خود نظم ببخشند و بتوانند دروس مطالعاتی خود را مورد سنجش و ارزیابی قرار دهند . با پیشرفت در هر آزمون نسبت به آزمون قبل در آزمون های آزمایشی دانش آموز می تواند روند مطالعاتی خود را بهبود بخشد و بتواند با تمرکز بر روی نقاط قوت و رفع نقاط ضعف خود در کنکور سراسری موفق شود.

آزمون حضوری مبحثی تک درس

موسسه اوج همواره با برگزاری آزمون های آزمایشی به دانش آموزان کمک می کند تا با آسودگی خاطر بیشتری در جلسه کنکور شرکت کنند . در این راستا موسسه با برگزاری آزمون های آزمایشی به صورت حضوری به تمامی دانش آموزان این امکان را می دهد که قبل از کنکور مطالعات خود را به چالش بکشند و بتوانند و بدون هیچ گونه استرسی در جلسه کنکور شرکت کنند همچنین دانش آموزان می توانند با شرکت در آزمون های حضوری تک درس با انتخاب اینکه کدام کتاب درسی خود را می خواهند آزمون بدهند و مطالعات خود را محک بزنند. این آزمون ها ویژه دانش آموزان رشته تجربی و ریاضی و بوده و تمامی دانش آموزان کلاس های دهم ، یازدهم و دوازدهم می توانند در این آزمون ها شرکت کنند.

ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در سروش دنبال کنید
ما را در فیسبوک دنبال کنید
ما را در پینترست دنبال کنید
ما را در توییتر دنبال کنید