0
07191009001

آزمون حضوری مبحثی

در صورتی که بخواهید پیش از آزمون سراسری ۹۹ خود را در یک آزمون سطح بالای آموزشی بیازمایید، می توانید با ثبت نام در آزمون های آزمایشی آموزشگاه علمی آزاد اوج به هدف خویش دست یابید. نحوه برپایی این آزمون های آزمایشی به این شکل است که در قالب همان کنکور سراسری و درست به مانند همان آزمون اصلی صورت می پذیرد و با سوالات استاندارد شبیه سازی کنکور دانش آموز را آماده یک نبرد بزرگ می کنند. با این تفاوت که آزمون های آزمایشی به صورت جامع تک درس ، به صورت جامع تمام دروس و به صورت جامع تک کتاب صورت می پذیرد و به مانند کنکور سراسری نیست که تمامی دروس با یکدیگر تحت یک عنوان خاص گرد آمده باشد تا به این ترتیب دانش آموزان را رفته رفته آماده حضور در آزمون اصلی و کنکور سراسری نمایند. حتی در آزمون های آزمایشی آموزشگاه علمی آزاد اوج آزمون های آزمایشی به صورت مبحثی تک درس ، مبحثی تمام دروس و مبحثی تک کتاب نیز برگزار می شود که در قالب برنامه ریزی بسیار منسجم و دقیق به دانش آموزان داده می شود تا بر حسب آن ها آزمون هایی استاندارد و با کیفیت بالایی را صورت دهند که بسیار مفید و کارآمد می باشند.

نظرات دانش آموزان در مورد آزمون های آزمایشی
توانستم تمامی نکات درس مربوطه را یاد بگیرم.
استاد هر جلسه آزمون میگرفت و آموخته های ما را به چالش میکشید.
در کلاس درس بهترین اساتید کشور شرکت کردم و کاملا راضی بودم.
فواید آزمون های آزمایشی

شرکت در آزمون های آزمایشی، باعث آشنایی داوطلب با شرایط کنکور و آمادگی روحی و فیزیکی او جهت شرکت در جلسه کنکور خواهد شد. در بسیاری از موارد دیده شده که داوطلبین سخت کوش با وجود تلاش بسیار زیاد، موفق به کسب رتبه ی مناسب در کنکور نشده اند؛ و علت این موضوع در اکثر موارد آشنا نبودن این داوطلبان با فنون آزمون بوده است. این داوطلبان به دلایلی همچون تحمل ساعات طولانی آزمون، برخورد با سؤالات دشوار، عدم تمرکز در جلسه، اضطراب، تقسیم بندی نامناسب زمان بین تست ها، کنترل نکردن پاسخ نامه با سؤالات و … از موفقیت در کنکور باز می مانند. آزمون‌های آزمایشی به داوطلبان کمک خواهد کرد تا حد زیادی خود را با شرایط روحی و فیزیکی آزمون سازگار نمایند و همچنین به جز آمادگی روحی، هنر آزمون دادن را نیز بیاموزند.

آزمون های حضوری مبحثی

آموزشگاه اوج با برگزاری آزمون های آزمایشی به دانش آموزان کمک می کند تا تمامی مطالعات خود را به چالش بکشند و بتوانند خود را برای کنکور سراسری آماده کنند . موسسه اوج با برگزاری آزمون های حضوری به صورت مبحثی به دانش آموزان این امکان را میدهد تا بتوانند و از هر مبحثی از دروس خود که آمادگی دارند آزمون بدهند و میزان و کیفیت مطالعه خود را در آن درس بسنجند . این آزمون به دانش آموزان کمک می کند تا بتوانند میزان فهم آنها از مطالعه دروس را مورد سنجش قرار دهند و اگر در مبحث مورد نظر ضعف داشته باشند آن را جبران کنند.

ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در سروش دنبال کنید
ما را در فیسبوک دنبال کنید
ما را در پینترست دنبال کنید
ما را در توییتر دنبال کنید