0
07191009001

آزمون حضوری

آموزشگاه علمی آزاد اوج برای آمادگی دانش آموزان پسر و دختر دبیرستانی کنکور اولی که تاکنون تجربه کنکور نداشته اند، آزمون های آزمایشی برگزار می کند تا بتواند با استفاده از این آزمون ها تا حد بسیار زیادی دانش آموزان را در تمامی دروس عمومی و تخصصی خویش به سطح قابل توجه بالا ببرند تا به این منظور بتوان شاهد پیشرفت چشمگیر آن ها در آزمون اصلی کنکور سراسری ۹۹ شد. همان طور که مستحضر هستید، آموزشگاه علمی آزاد اوج یکی از برترین آموزشگاه های سطح کشور است که با گماردن اساتید برتر کشوری در دل خود توانسته است در طی این چند سال اخیر کمک شایان توجهی به تمامی دانش آموزان پسر و دختر مقطع دبیرستان کند و رشد و پیشرفت آن ها را در کنکور سراسری سال های پیش تضمین کند. در همین راستا با توجه به اینکه اساتید این آموزشگاه همگی از جمله اساتید برتر کشوری به حساب می آیند و تألیف کتاب های کمک درسی – آموزشی نیز از جمله مزیت های قابل ذکر و شایان توجه آن ها به حساب می آید، دانش آموزان می توانند از آن ها نهایت بهره را برده و به کنکور سراسری به مثابه یک امتحان ساده نگاه کنند و هیچ گونه استرسی در سر راه خویش ایجاد نسازند.

نظرات دانش آموزان در مورد آزمون های آزمایشی
توانستم تمامی نکات درس مربوطه را یاد بگیرم.
استاد هر جلسه آزمون میگرفت و آموخته های ما را به چالش میکشید.
در کلاس درس بهترین اساتید کشور شرکت کردم و کاملا راضی بودم.
آزمون های آزمایشی و نحوه برپایی آن ها

در صورتی که بخواهید پیش از آزمون سراسری ۹۹ خود را در یک آزمون سطح بالای آموزشی بیازمایید، می توانید با ثبت نام در آزمون های آزمایشی آموزشگاه علمی آزاد اوج به هدف خویش دست یابید. نحوه برپایی این آزمون های آزمایشی به این شکل است که در قالب همان کنکور سراسری و درست به مانند همان آزمون اصلی صورت می پذیرد و با سوالات استاندارد شبیه سازی کنکور دانش آموز را آماده یک نبرد بزرگ می کنند. با این تفاوت که آزمون های آزمایشی به صورت جامع تک درس و به صورت جامع تمام دروس صورت می پذیرد و به مانند کنکور سراسری نیست که تمامی دروس با یکدیگر تحت یک عنوان خاص گرد آمده باشد تا به این ترتیب دانش آموزان را رفته رفته آماده حضور در آزمون اصلی و کنکور سراسری نمایند. حتی در آزمون های آزمایشی آموزشگاه علمی آزاد اوج آزمون های آزمایشی به صورت مبحثی تک درس و مبحثی تمام دروس نیز برگزار می شود که در قالب برنامه ریزی بسیار منسجم و دقیق به دانش آموزان داده می شود تا بر حسب آن ها آزمون هایی استاندارد و با کیفیت بالایی را صورت دهند که بسیار مفید و کارآمد می باشند.

موفقیت در کنکور سراسری در گرو آزمون های آزمایشی

دانش آموزان پسر و دختر دبیرستان که تاکنون در هیچ یک از آزمون های آزمایشی شرکت نکرده اند، حس غریبی به کنکور سراسری دارند و حتی ممکن است همین امر برای آن ها ایجاد استرس کند. چرا که آنان هیچ گونه شناختی نسبت به کنکور سراسری ندارند و نمی توانند خود را چگونه بایستی برای آن آماده سازند. این در حالی است که دانش آموزانی که به این مسئله در زندگی خویش اهمیت قائل می شوند و در آزمون های آزمایشی شرکت می کنند، می توانند راحت تر خود را سر جلسه آزمون قرار داده و بدون کوچکترین استرس و نگرانی در خصوص چگونگی برپایی کنکور، سوالات آن، زمان بندی سوالات و ... می توانند به راحتی و در کسری از ثانیه به سوالات پاسخی صحیح داده و موفقیت خود را در کنکور سراسری تضمین کنند. بنابراین بی هیچ شک و شبهه ای می توان نتیجه گرفت که موفقیت در کنکور سراسری ۹۹ این دسته از دانش آموزان در گرو آزمون های آزمایشی بوده است که در آموزشگاه علمی آزاد اوج برگزار نموده و در آن ها شرکت کرده اند و اینک امروز نتیجه و ثمره آن آزمون های آزمایشی را در آزمون اصلی گرفته اند.

ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در سروش دنبال کنید
ما را در فیسبوک دنبال کنید
ما را در پینترست دنبال کنید
ما را در توییتر دنبال کنید