0
07191009001

آزمون های آزمایشی اوج

آموزشگاه علمی آزاد اوج برای آمادگی دانش آموزان پسر و دختر دبیرستانی کنکور اولی که تاکنون تجربه کنکور نداشته اند، آزمون های آزمایشی برگزار می کند تا بتواند با استفاده از این آزمون ها تا حد بسیار زیادی دانش آموزان را در تمامی دروس عمومی و تخصصی خویش به سطح قابل توجه بالا ببرند تا به این منظور بتوان شاهد پیشرفت چشمگیر آن ها در آزمون اصلی کنکور سراسری ۹۹ شد. همان طور که مستحضر هستید، آموزشگاه علمی آزاد اوج یکی از برترین آموزشگاه های سطح کشور است که با گماردن اساتید برتر کشوری در دل خود توانسته است در طی این چند سال اخیر کمک شایان توجهی به تمامی دانش آموزان پسر و دختر مقطع دبیرستان کند و رشد و پیشرفت آن ها را در کنکور سراسری سال های پیش تضمین کند. در همین راستا با توجه به اینکه اساتید این آموزشگاه همگی از جمله اساتید برتر کشوری به حساب می آیند و تألیف کتاب های کمک درسی – آموزشی نیز از جمله مزیت های قابل ذکر و شایان توجه آن ها به حساب می آید، دانش آموزان می توانند از آن ها نهایت بهره را برده و به کنکور سراسری به مثابه یک امتحان ساده نگاه کنند و هیچ گونه استرسی در سر راه خویش ایجاد نسازند.

نظرات دانش آموزان در مورد آزمون های آزمایشی
توانستم تمامی نکات درس مربوطه را یاد بگیرم.
استاد هر جلسه آزمون میگرفت و آموخته های ما را به چالش میکشید.
در کلاس درس بهترین اساتید کشور شرکت کردم و کاملا راضی بودم.
آزمون های آزمایشی و نحوه برپایی آن ها

در صورتی که بخواهید پیش از آزمون سراسری ۹۹ خود را در یک آزمون سطح بالای آموزشی بیازمایید، می توانید با ثبت نام در آزمون های آزمایشی آموزشگاه علمی آزاد اوج به هدف خویش دست یابید. نحوه برپایی این آزمون های آزمایشی به این شکل است که در قالب همان کنکور سراسری و درست به مانند همان آزمون اصلی صورت می پذیرد و با سوالات استاندارد شبیه سازی کنکور دانش آموز را آماده یک نبرد بزرگ می کنند. با این تفاوت که آزمون های آزمایشی به صورت جامع تک درس ، به صورت جامع تمام دروس و به صورت جامع تک کتاب صورت می پذیرد و به مانند کنکور سراسری نیست که تمامی دروس با یکدیگر تحت یک عنوان خاص گرد آمده باشد تا به این ترتیب دانش آموزان را رفته رفته آماده حضور در آزمون اصلی و کنکور سراسری نمایند. حتی در آزمون های آزمایشی آموزشگاه علمی آزاد اوج آزمون های آزمایشی به صورت مبحثی تک درس ، مبحثی تمام دروس و  مبحثی تک کتاب نیز برگزار می شود که در قالب برنامه ریزی بسیار منسجم و دقیق به دانش آموزان داده می شود تا بر حسب آن ها آزمون هایی استاندارد و با کیفیت بالایی را صورت دهند که بسیار مفید و کارآمد می باشند.

آزمون های آنلاین و حضوری

آزمون های آزمایش موسسه اوج به سه صورت آنلاین ، حضوری و آزمون های هماهنگ با قلم چی برگزار می شود. این آزمون ها داری هزینه ای بسیار کم در کنار کیفیت بسیار بالا می باشند. دانش آموزان می توانند مشخص کنند که آزمون های تستی یا آزمون های تشریحی مد نظرشان است و با توجه به سوالاتی که در اختیارشان قرار می گیرد خود را برای امتحانات پایان ترم یا برای کنکور سراسری آماده سازند.

ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در سروش دنبال کنید
ما را در فیسبوک دنبال کنید
ما را در پینترست دنبال کنید
ما را در توییتر دنبال کنید