0
07191009001

درباره ما

آموزشگاه کنکور اوج با سالها تجربه در زمینه آموزش و کنکور و همچنین با شناخت تمامی نیازهای دانش آموزان با این هدف که تمام دانش آموزان عزیز حق توانایی موفقیت در کنکور را دارند در حال فعالیت می باشد و تا به امروز تمام تلاش خود را جهت رسیدن به اهداف خود و رفع نیازهای دانش آموزان انجام داده است  و خوشبختانه و با عنایت پروردگار ، در تمام سالهای فعالیت خود  جزء برترین و بهترین آموزشگاه ها در سطح کشور بوده است. آموزشگاه اوج با بهره گیری از برترین اساتید کشور همواره در جهت موفقیت و پیشرفت تمامی دانش آموزان در همه ی زمینه های آموزش قدم برمیدارد.

همه کسانی که در عرصه آموزش فعالیت دارند بر این موضع آگاهند که استاد خوب و با تجربه تاثیر بسزایی در قبولی کنکور دانش آموزان دارند ، آموزشگاه کنکور اوج تمامی اساتید برتر و مجرب کشور در زمینه کنکور را گرد هم آورده است و با همکاری آنها کلاسهای کنکور را ،هم به صورت حضوری با بهترین کیفیت در فضایی مناسب و هم به صورت آنلاین با استفاده از بروزترین امکانات و تکنولوژی های روز دنیا برگزار می کند . آموزشگاه کنکور اوج جهت رفاه حال دانش آموزانی که به هر دلیل قادر به شرکت در هیچ گونه کلاسی ندارند ، از برگزاری کلاسها فیلم تهیه کرده و در سایت قرار می دهد که بتوانید با بیشترین کیفیت از آنها استفاده نمایید.

مورد دیگری که قابل ذکر است  و از ویژگی های آموزشگاه های خوب کنکور از جمله آموزشگاه کنکور اوج می باشد برگزاری کمپ های روزانه و شبانه روزی ، قرار دادن کنکور های آزمایشی در سایت در روز برگزاری آزمون و همچنین همایش هایی با بازدهی بالا می باشد که در مورد هر کدام به طور جداگانه به طور خلاصه توضیح خواهیم داد .

  • کمپ های مطالعاتی روزانه و شبانه روزی ، از تمامی امکانات رفاهی جهت گذراندن زمان های طولانی برخوردار می باشد . یخچال ، ماکروفر ، میز و صندلی اختصاصی ، کمد های شخصی و فضای آزاد از جمله امکانات می باشد . کمپ ها به سه دسته عادی ، ویژه و وی آی پی تقسیم بندی می شود که همه آنها با بهترین و بیشترین امکانات رفاهی در حال فعالیت می باشند و دانش آموزان بسیاری در کمپ ها شرکت می کنند .
  • آزمون های آزمایشی به سه صورت ، آزمون های هماهنگ با قلمچی ، حضوری و آنلاین تقسیم بندی می شود . آزمون های هماهنگ با قلمچی به دو صورت پیش آزمون و آزمون های جبرانی در سایت قرار گرفته است و آزمون های حضوری و آنلاین نیز به صورت مبحثی و جامع به طور کامل توضیح داده شده است و شما می توانید با ورود به سایت از تمامی ازمون ها استفاده نمایید .
  • همایش ها نیز به دو صورت عمومی و اختصاصی برگزار می گردد . آموزشگاه کنکور اوج با توجه به محدودیت فضا چه در همایش های عمومی و چه خصوصی وجود دارد ، جهت استفاده همه دانش آموزان در سراسر کشور از برگزاری همایش های پر کاربرد دروس رشته های تجربی ، ریاضی و عمومی از تمام مراسم در با بهترین کیفیت فیلم تهیه نموده و به صورت DVD  در سایت قرار داده است که می توانید با مراجعه به سایت از تمامی فیلم ها استفاده نمایید و همچنین بستری را فراهم نموده است که با استفاده از اینترنت و دوربین های فوق پیشرفته ، همه دانش آموزان در هر کجا که هستند به صورت آنلاین از همایش ها استفاده نمایند و بیشترین بهره را ببرند .