0
07191009001

مشاوره آنلاین ویژه کنکور

موفقیت در کنکور نیازمند پشتکار زیاد و تلاش مضاعف دانش آموزان همراه با برنامه ریزی درست و صحیح می باشد. برای داشتن برنامه ریزی صحیح و کامل اطلاع از نحوه درست و صحیح مطالعه ، آگاهی از بهترین منابع مطالعاتی ، مدیریت زمان ، آگاهی از تراز دروس ، تأثیر تراز در قبولی دانشگاه و ..... ضروری می باشد. اولین مرحله مشاوره خصوصی یک جلسه مشاوره رایگان است که جهت آشنایی اولیه برگزار می شود و مشاور دانش آموز را از لحاظ شخصیتی و تحصیلی ارزیابی کرده و همچنین به دانش آموز این امکان داده می شود که فرصتی پیدا کند تا نحوه کار و برنامه ریزی مشاور خود را بررسی نموده و با اطمینان کامل در این طرح شرکت کند.

در طرح مشاوره خصوصی مشاوران برتر و باتجربه آموزشگاه پس از برگزاری یک آزمون جامع و تحلیل آن و با توجه به نقطه ضعف و قوت دانش آموز یک برنامه مطالعاتی کامل را یک روز در میان به هر دانش آموز ارائه می دهند . روش های بالابردن کیفیت و بازدهی مطالعه، معرفی منابع مطالعاتی ، روش های مطالعه هر درس در هر دوره زمانی را ارائه داده و یک روز درمیان یک آزمون کامل از دانش آموز گرفته شده و در جلسه بعد آزمون را برای دانش آموز تحلیل کرده و میزان پیشرفت یا کاهلی دانش آموز را بررسی می کنند.

پیگیری تلفنی پشتیبان به صورت یک روز درمیان باعث میشود که در صورت عمل نکردن به برنامه مطالعاتی خود و یا داشتن هرگونه مشکل و اشکالی بتواند با رفع به موقع آن زمان از دست رفته خود را جبران کند.

تمام داوطلبان کنکور برای پیمودن مسیر پر استرس و طولانی موفقیت در کنکور وقبولی در رشته های برتر و پر متقاضی دانشگاه ها احتیاج دارند تا علاوه بر برنامه ریزی درسی  و پیگیری عمل به برنامه، از لحاظ روحی نیز حمایت شوند از این رو در طرح مشاوره خصوصی دوهفته ای یک بار یک جلسه انگیزشی برای دانش آموزان برگزار می شود. در این جلسه عادات روزانه اشتباه دانش آموز اصلاح می شود، راه های افزایش تمرکز بیان شده و برای دانش آموزانی که ممکن است در این مسیر دچار یاس و ناامیدی و یا بی انگیزگی شوند ، انگیزه و اشتیاق برای درس خواندن ایجاد می شود.

دانش آموزان می توانند مشاوره خصوصی را به صورت سالانه با قیمت ۲٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان که هم اکنون با تخفیف ۳۰ درصدی ۱٫۷۵۰٫۰۰۰ تومان محاسبه می شود ثبت نام کرده و یا به صورت ۳ ماهه باقیمت ۱٫۲۰۰٫۰۰۰ تومان که اکنون با ۲۵درصد تخفیف ۱٫۲۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد شرکت کنند. آن دسته از دانش آموزان که تمایل دارند به صورت ماهانه درطرح مشاوره خصوصی حضور داشته باشند با پرداخت ۵۰۰٫۰۰۰ تومان و هم اکنون با ۲۵درصد تخفیف با هزینه ۳۷۵٫۰۰۰ تومان ثبت نام کنند.

برای اطلاعات بیشتر با آموزشگاه اوج تماس بگیرید ۰۷۱۹۱۰۰۹۰۰۱

نظرات دانش آموزان در مورد مشاوره اوج​
نقطه ضعف و قوتمو پیدا کردم و تونستم با کارکردن و تمرین هایی که بهم ارائه دادن تو کنکور موفق بشم
مشاوره های اوج کمک کردن راه اصلی موفقیت در کنکور و پیدا کنم
مشاوره های انگیزشی اوج خیلی در درس خوندن من تاثیر داشت .
ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در سروش دنبال کنید
ما را در فیسبوک دنبال کنید
ما را در پینترست دنبال کنید
ما را در توییتر دنبال کنید