0
07191009001

مشاوره آنلاین کنکور ۱۴۰۰

قطعا پشتکار داشتن در قبولی کنکور تاثیر بسزایی دارد ولی داشتن راهنما و مشاوری که سالها تجربه در زمینه کنکور داشته باشد و دانش آموزانی زیادی از مشاوره های آنها استفاده نموده و توانسته اند در کنکور رتبه بالایی را دریافت نمایند کمک شایان توجهی به موفقیت شما در کنکور خواهد داشت .

آکادمی کنکور اوج با توجه به نیازهای دانش آموزان و سالها تجربه درخشان در زمینه کنکور امکاناتی را در اختیار دانش آموزان قرار داده اند تا بتوانند در موفقیت دانش آموزان این مرز و بوم سهمی داشته باشند .
به دلیل مشکلات بوجود آمده بر اثر بیماری کرونا آکادمی کنکور اوج جهت رفاه حال دانش آموزان عزیز مشاوره ها را به صورت آنلاین به سه صورت مشاوره آنلاین عمومی ، مشاوره آنلاین ویژه ومشاوره آنلاین خصوصی در اختیار دانش آموزان قرار داده است .
شما می توانید در هر کجای کشور باشید با استفاده از اینترنت با مشاور خود در تماس بوده و تمامی مشکلات درسی خود را مطرح نمایید .

آشنایی با مشاوران در سایت امکان پذیر می باشد . می توانید از طریق منو سایت ( معرفی اساتید ) ضمن آشنایی با نحوه مشاوره آنها ، رزومه کاری انها را مطالعه نمایید .

اگر مایل به ثبت نام باشید با تلفن آموزشگاه ( ۰۷۱۹۱۰۰۹۰۰۱ ) تماس گرفته و درخواست تعیین وقت برای مشاوره می نمایید .

جلسه اول به مدت ۳۰ دقیقه رایگان می باشد . این جلسه بر مبنای آشنایی شما با مشاور خود تدارک دیده شده است .

برنامه ریزی صحیح – برنامه های انگیزشی ، پیگیری به مدت روزانه ، هفتگی و ماهانه ، پرسش و پاسخ از دروس ، پیدا کردن نقطه ضعف و نقطه قوت شما در دروس و ارائه راهکار جهت مقابله با اضطراب و استرس در زمان کنکور و …. از جمله مزایای مشاوره قبل از کنکور می باشد که می توانید با مشاورین برتر ما تجربه کنید .

قابل ذکر است که به دلیل مشکلات مالی و روحی که بر اثر بیماری کرونا تاثیر بسیار زیادی بر روی شرایط مالی مردم عزیزمان گذاشته است ، تخفیف های ۲۵% و ۳۰% برای شما در نظر گرفته شده است و همچنین با ثبت نام برای مشاوره می توانید در قرعه کشی بورسیه ۱۰۰/۰۰۰/۰۰۰تومانی میلیونی شرکت کرده  و جزء ۱۰۰ نفر برنده خوش شانس آکادمی اوج باشید .

تاریخ قرعه کشی در سایت و شبکه های اجتماعی اعلام می گردد .

برای اطلاعات بیشتر با آموزشگاه اوج تماس بگیرید ۰۷۱۹۱۰۰۹۰۰۱

نظرات دانش آموزان در مورد مشاوره اوج​
نقطه ضعف و قوتمو پیدا کردم و تونستم با کارکردن و تمرین هایی که بهم ارائه دادن تو کنکور موفق بشم
مشاوره های اوج کمک کردن راه اصلی موفقیت در کنکور و پیدا کنم
مشاوره های انگیزشی اوج خیلی در درس خوندن من تاثیر داشت .
ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در سروش دنبال کنید
ما را در فیسبوک دنبال کنید
ما را در پینترست دنبال کنید
ما را در توییتر دنبال کنید