0
07191009001

مشاوره اختصاصی اوج

دانش آموزان و داوطلبان کنکور در مسیر انتخاب رشته و یا حتی شغل دارد . مشاوره با مشاورین مجرب و کار آزموده اوج به شما کمک می کند که این راه دشوار را بدون استرس و نگرانی و با موفقیت پشت سر بگذارید و به هدف خود برسید .مشاورین ما به شما کمک میکنند که مهارت های مطالعه و یادگیری را به درستی یاد بگیرید ، مشکل افت تحصیلی شما را حل میکنند،به شما کمک میکنند استرس و اضطراب قبل امتحان را از بین ببرید و راهکار هایی جهت مقابله با مشکلات روحی شما ارائه می دهند . مشاورین ما بسته به نیاز شما در هر درس به شما کمک می کنند . مشاوره ها به ۳ قسمت مشاوره تلفنی ، مشاوره آنلاین و مشاوره حضوری تقسیم بندی شده است که در سایت به طور مفصل توضیح داده شده است .

مشاوره کنکوری مختلف و متنوع کادر مجرب آموزشگاه اوج

در صورتی که امکان مشاوره کنکور حضوری ندارید ، می توانید از مشاوره تلفنی استفاده کنید که در اتلاف وقت نیز به شما کمک می کند و می توانید در وقت خود صرفه جویی کنید . نوع دیگر مشاوره در موسسه کنکور اوج مشاوره آنلاین می باشد . به کمک تکنولوژی شما می توانید بدون اتلاف وقت و در هر زمان ، بدون رفت و آمد به صورت آنلاین در هر نقطه ای از میهن عزیزمان که هستید با مشاورین حرفه ای ما به صورت آنلاین در ارتباط باشید . و اما اگر شما عزیزان ترجیح می دهید مشاوره شما به صورت حضوری انجام پذیرد و حالت چهره به چهره را انتخاب می کنید می توانید از مشاوره حضوری موسسه کنکور اوج استفاده کنید . جلسات مشاوره به دو صورت عمومی و اختصاصی انجام برگزار می گردد .جلسات عمومی به اینگونه که برای افرادی که همگی در یک موضوع خاص نیاز به مشاوره دارند انجام می شود و جلسات خصوصی فقط در حضور مشاور و داوطلب انجام می شود . هدف ما ارتباط با شما عزیزان به هر طریقی که شما دوست دارید می باشد و بسته به انتخاب شما در مشاوره، شما را همراهی می کند

نظرات دانش آموزان در مورد مشاوره اوج​
مشاوران با تجربه اوج من را برای هر چه بهتر آماده شدن برای کنکور راهنمایی کردند.
برنامه های راهبردی مشاوران اوج در بهتر درس خواندن من خیلی کمک کرد.
انگیزه ای که مشاوران اوج به من دادند باعث شد در کنکور موفق شوم.
عمده ترین مشاوره های دریافت شده

معمولا رتبه های برتر که در یک درس خاص یا در تمامی دروس عمومی و تخصصی موفق و سربلند در کنکور سراسری سال های پیش تبحر و مهارت بالایی دارند، می توانند مشاورین بسیار خوبی برای شما باشند و با دادن مشاوره کنکور سهم بسزایی در موفقیت دانش آموزان داشته باشند. این دسته از مشاورین که در آموزشگاه علمی آزاد اوج مشغول به فعالیت هستند، می توانند شما را در نحوه برخورد با کنکور سراسری، آرامش مطلق، ارائه راهکارهای لازم برای کاهش استرس، ترفندهای پاسخ به سوالات دروس عمومی و تخصصی با یک چشم نگاه کردن، کنترل وقت و زمان لازم برای تست های مختلف و… راهنمایی می کنند تا نتایج خوب و درخشانی را برای شما به ارمغان آورند.

ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در سروش دنبال کنید
ما را در فیسبوک دنبال کنید
ما را در پینترست دنبال کنید
ما را در توییتر دنبال کنید