0
07191009001

مشاوره با رتبه برتر کنکور

کلاس رفع اشکال آنلاین برای برخی از متقاضیان کنکور که با شرایط سختی از جمله: عدم داشتن بضاعت مالی مساعد برای پرداخت هزینه های کمرشکن رفت و آمد و شرکت درجلسات رفع اشکال حضوری، دوری محل اقامتشان از شهر و عدم دسترسی به کلاس های رفع اشکال حضوری، نداشتن زمان و انرژی کافی برای برنامه ریزی جهت شرکت در کنکور مواجه هستند، می تواند به عنوان یک انتخاب و گزینه عالی برای حل مشکلات آن ها باشد. در حقیقت کلاس رفع اشکال آنلاین با شبیه سازی کلاس های رفع اشکال حضوری با همان ساختار و سطح کیفی موفق به برطرف کردن مشکلات و کاهش درصد محرومیت این متقاضیان گردیده است ، و سبب اجرای عدالت در زمینه امکانات آموزش همگانی گردیده است. کلاس رفع اشکال آنلاین به دلیل ویژگی های منحصر به فردش، نه تنها گزینه ای مناسب برای متقاضیان کنکوری با شرایط سخت و بی بهره از امکانات، بلکه یک گزینه عالی برای همه متقاضیان کنکوری است.

مشاوره کنکوری مختلف و متنوع کادر مجرب آموزشگاه اوج

در آموزشگاه کنکور اوج شما با مشاورینی در ارتباط هستید که سالهاست در زمینه کنکور مشاوره می دهند ، با تجربه هستند و پشتکار فراوانی دارند ، رتبه های برتر کنکور سالهای گذشته از این دسته هستند ، آنها تجربه ای همانند شما داشتند و شرایط حالی شما را بیشتر درک می کنند و از تجربه های خودشان در اختیار شما می گذارند . ⦁ مشاوره عمومی در صورتی که بخواهید به صورت دسته جمعی تمامی دانش آموزان یک گروه خاص از مشاوره های بی نظیر رتبه های برتر کنکوری و مشاورین حرفه ای آموزشگاه اوج استفاده کنید، می توانید با مشاوره های عمومی آن ها همراه گشته و از نکات مفید و کاربردی آن ها استفاده به عمل آورید. مشاوره های گروهی نیز در این زمره قرار می گیرند که یک گروه خاص را می توان در درس ها و اقدامات لازم کنکور سراسری مشاوره کنکوری داد. ⦁ مشاوره تخصصی در صورتی که می خواهید به طور خاص و ویژه تنهایی مشاوره کنکوری شوید، نیز بستری برای شما فراهم آمده است تا از مشاوره های فوق العاده عالی مشاورین آموزشگاه اوج بهره مند گردید.

نظرات دانش آموزان در مورد مشاوره اوج​
مشاوران با تجربه اوج من را برای هر چه بهتر آماده شدن برای کنکور راهنمایی کردند.
برنامه های راهبردی مشاوران اوج در بهتر درس خواندن من خیلی کمک کرد.
انگیزه ای که مشاوران اوج به من دادند باعث شد در کنکور موفق شوم.
عمده ترین مشاوره های دریافت شده

مشاورین خوب آموزشگاه کنکور اوج به شما انگیزه می دهند که مهمترین رکن در مشاوره کنکور می باشد .امیدوار بودن و با انگیزه درس خواندن مسیر رقابت کنکور را برای شما هموار می کنند. آنها با ذکر نکات مشاوره ای در تمام جلسات چه تلفنی ، چه حضوری و چه آنلاین در توصیه هایشان کمک می کنند مسیر پر فراز و نشیب را هموار بپیمایید .مشاورین به شما اصول تست زنی را آموزش می دهند ،منابع آموزشی معتبر و خوب را به شما معرفی می کنند و یادگیری روش خلاصه نویسی را یاد می دهند .مشاورین ما روزانه با شما در تماس هستند ، گزارش کارکرد را روزانه از شما می گیرند،این کار به شما کمک می کند نسبت به درس خواندن و برنامه ریزی ها متعهد تر عمل کنید .

ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در سروش دنبال کنید
ما را در فیسبوک دنبال کنید
ما را در پینترست دنبال کنید
ما را در توییتر دنبال کنید