0
07191009001

مشاوره با مشاورین حرفه ای

تیم مشاورین حرفه ای موسسه کنکور اوج با به کارگیری روش های مشاوره نوین و تخصصی ترین روشهای مشاوره ، برنامه ریزی دقیق و صحیح خدمات نوینی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد . مشاوره تحصیلی ما مشاور حرفه ای هستند که پیشرفت دانش آموز خود را هدف قرار می دهد. مهمترین قسمت مشاور تحصیلی برنامه ریزی است؛ اینکه مشاور بتواند درسها را درست قسمت بندی کند ، به دانش آموز یاد بدهد که در چه ساعتی از روز کدام درس با چه روشی مطالعه کند و بین دروس تعادل ایجاد کند.با برنامه ریزی درست و دقیق دانش آموز خود را از بی برنامگی و چند برنامگی نجات می دهد و دیگر سردرگم نخواهد بود . مشاورین ما با بررسی نقاط ضعف و قوت دانش آموز در درسها و با توجه به ضرایب و اهمیت آنها در کنکور به شما برنامه می دهد که زمان خود را بیشتر صرف چه درسی کنید و کدام درس به زمان کمتری نیاز دارد .

مشاوره کنکوری مختلف و متنوع کادر مجرب آموزشگاه اوج

یکی از مهمترین کارهایی که مشاورین برتر ما انجام می دهند پیگیری زیاد می باشد . با پیگیری آزمون های شخصی ، چک کردن دفتر برنامه ریزی و کارکرد دانش آموز ، برنامه ریزی دقیق تری برای دانش آموز انجام می دهند مشاورین به دانش آموز کمک می کنند که سن عقلی خود را بالا ببرد تا بتواند در طی دوره مشاوره بهترین انتخاب ها را داشته باشد .مشاوره ها به دو دسته تقسیم شده است :  ⦁ مشاوره عمومی در صورتی که بخواهید به صورت دسته جمعی تمامی دانش آموزان یک گروه خاص از مشاوره های بی نظیر رتبه های برتر کنکوری و مشاورین حرفه ای آموزشگاه اوج استفاده کنید، می توانید با مشاوره های عمومی آن ها همراه گشته و از نکات مفید و کاربردی آن ها استفاده به عمل آورید. مشاوره های گروهی نیز در این زمره قرار می گیرند که یک گروه خاص را می توان در درس ها و اقدامات لازم کنکور سراسری مشاوره کنکوری داد. ⦁ مشاوره تخصصی در صورتی که می خواهید به طور خاص و ویژه تنهایی مشاوره کنکوری شوید، نیز بستری برای شما فراهم آمده است تا از مشاوره های فوق العاده عالی مشاورین آموزشگاه اوج بهره مند گردید.

نظرات رتبه های برتر در مورد مشاوره آوج
مطالب دقیقا همانند کلاس های حضوری بود که دوستانم شرکت کرده بودند.
تمام مشکلاتم را به صورت آنلاین از استاد پرسیدم و پاسخ دریافت کردم.
با کمترین هزینه مطالب مورد نظرم را بدون رفت و آمد یاد گرفتم.
عمده ترین مشاوره های دریافت شده

مشاور حرفه ای ما به دانش آموز یاد می دهد که شکست جزئی از زندگی هر فردی می باشد و ناکام ماندن در کنکور دلیل به پایان رسیدن زندگی نمی باشد . مشاوران با تجربه ما باور دانش آموز را تغییر می دهند تا ذهنیت بهتری نیست به کنکور و قبولی کنکور داشته باشند .
مشاورین کارآزموده موسسه اوج بوسیله آموزش صحیح، مثل روش مطالعاتی درست، تمرکز بیشتر، افزایش قدرت تمرکز و حافظه، روش های افزایش سرعت مطالعه، مدیریت استرس را آموزش می دهد تا دانش آموز بتواند مطالعه مثمر به ثمر داشته باشد

ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در سروش دنبال کنید
ما را در فیسبوک دنبال کنید
ما را در پینترست دنبال کنید
ما را در توییتر دنبال کنید