0
07191009001

همایش های جمع بندی خصوصی به صورت آنلاین رشته تجربی

همایش جمع بندی خصوصی به صورت

جمع بندی به صورت آنلاین یک گزینه مناسب برای تمامی داوطلبان و به ویژه داوطلبان ساکن در مناطق دورافتاده و محروم از مراکز و موسسات کنکور که توان مالی و زمانی شرکت در موسسات کنکوری و جلسات حضوری را ندارند، می باشد. این نوع از جمع بندی با ضبط ویدئوها یا ارتباط زنده و بصورت آنلاین با داوطلبان صورت می گیرد که در آن تلاش می شود تا در سطحی کاملا بالا و نزدیک به حضوری انجام گیرد. آموزشگاه اوج همواره با در نظر گرفتن تمامی شرایط دانش آموزان اقدام به برگزاری همایش های خصوصی به صورت آنلاین نموده است . به گونه ای که دانش آموزان در این همایش ها می توانند با هزینه کمتری نسبت به همایش های حضوری شرکت کنند . در این همایش ها دانش آموزان همواره از کلاس درس برترین اساتید کنکور بهره مند می شوند و میتوانند تمامی نکات بیان شده توسط اساتید را در کنکور به کار ببرند. این همایش ها برای دانش آموزان رشته تجربی نیز برگزار می شود و دانش آموزان می توانند از کلاس درس برترین اساتید کنکور بهره مند شوند.

هزینه مناسب

امروز به دلیل اوضاع نه چندان مناسب شرایط اقتصادی کشور و در نتیجه مساعد نبودن وضعیت اقتصادی خانواده ها بسیاری از داوطلبان از توان مالی کافی جهت پرداخت هزینه های سنگین و سرسام آور رفت و آمد و شرکت در همایش های جمع بندی حضوری برخوردار نیستند و در این زمینه با مشکلات اساسی روبرو هستند؛ با وجود این در سالیان اخیر با گسترش فناوری و تکنولوژی های ارتباطی و در پی آن توسعه ابزارهای آموزش ، موسسات آموزش کنکوری اقدام به برگزاری همایش های آموزش از راه دور (آنلاین) در کنار همایش های جمع بندی حضوری خود نموده اند؛ که باعث شده است تا علاوه بر برقراری زمینه های عدالت آموزشی، هزینه های داوطلبان کنکوری را به کمترین حد ممکن برساند، به طوری که از طریق شرکت آنلاین در همایش های آموزش از راه دور با کمترین هزینه از بیشترین و بالاترین کیفیت در زمینه آموزش برخوردار گردند

عدم نیاز به رفت و آمد

در همایش های حضوری داوطلبان علاوه بر پرداخت هزینه های سنگین کلاس بایستی هزینه و سختی های رفت و آمد را نیز تحمل نمایند که با توجه به کمبود زمان برای مطالعه و اهمیت صرفه جویی در زمان و انرژی برای داوطلبان همایش های آموزش از راه دور (آنلاین) این مشکلات را حل کرده است؛ به طوری که داوطلبان می توانند با صرف کمترین هزینه و انرژی و بدون نیاز به رفت و آمد در همان اتاق خود در همایش آنلاین حضور پیدا کنند و انرژی و هزینه خود را صرف کارهای مهم تری نمایند.

برترین اساتید کنکور

بهره مندی از یک رزومه کاری موفق در زمینه آموزش کنکور، داشتن مهارت بالا در زمینه آموزش، بهره گیری از متدهای نوین در عرصه آموزش کنکور، برخورداری از توانمندی بالا جهت ارتباط گیری مناسب با داوطلبان و ایجاد انگیزه مضاعف در داوطلبان، و در آخر بهره مندی از اطلاعات کافی درباره ویژگی های هر درس جهت ارائه به داوطلبان از مهم ترین ویژگی های اساتید آموزش کنکور می باشند.

ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در سروش دنبال کنید
ما را در فیسبوک دنبال کنید
ما را در پینترست دنبال کنید
ما را در توییتر دنبال کنید