0
07191009001

همایش های جمع بندی خصوصی به صورت حضوری دروس اختصاصی

همایش جمع بندی خصوصی به صورت حضوری

جمع بندی به صورت حضوری بر اساس یک برنامه دقیق و از پیش تعیین شده که در اختیار داوطلبان قرار گرفته است انجام می گیرد و در آن از اساتید به نام و مجرب با فن بیان بالا استفاده می شود و کلیه نکات و مطالب مهم به پیرامون جمع بندی دروس و مواردی که داوطلب بایستی در طول دوره از آن آگاه باشد به گوش او می رسد. در جمع بندی حضوری با توجه به حالت رو در رو و چهره در چهره تاثیرات شگفت انگیزی به وجود می آورد و اساتید و مشاوران می توانند حالت های روحی را در چهره مخاطبان خود ببینند و متناسب با آن برنامه های خود را پیش ببرند. همایش های جمع بندی خصوصی هم برای دروس عمومی و هم برای دروس اختصاصی برگزار می شود. دروس اختصاصی از اهمیت ویژه ای برای دانش آموزان کنکوری برخوردار است از این رو موسسه اوج با برگزاری همایش های جمع بندی دروس اختصاصی به پیشرفت هر چه بیشتر دانش آموزان کمک میکند.

جمع بندی دروس

جمع بندی از مهم ترین مراحل مطالعات آزمون می باشد که به فاصله یک ماه پیش از کنکور انجام می گیرد؛ داوطلب بایستی با برنامه ریزی دقیق و عمل به آن احتمال موفقیت خود را افزایش دهد و این نکته را مد نظر قرار دهد که هر درس شرایط خاص خود را دارد و بایستی با انتخاب بهترین منابع سعی در انجام هر چه باکیفیت تر آن داشته باشند.

زمان جمع بندی

بهترین تاریخ جمع بندی دروس کنکور درست یک ماه پیش از جلسه آزمون و در خرداد ماه می باشد که داوطلبان بایستی مطالعات یکساله خود را در این زمان محدود سازماندهی کنند تا بتوانند بیشترین بهره را از مطالعاتشان داشته باشند؛ علت اینکه تاریخ جمع بندی پیش از آزمون می باشد این است که دانشجو دیگر مطالعه جدیدی را آغاز نکند و آن را به عنوان حسن ختام برنامه مطالعاتی خود قرار دهد.

اساتید برتر

دانش آموزان با شرکت در همایش های جمع بندی از کلاس درس برترین اساتید کنکور بهره مند می شوند و می توانند بسیاری از نکات کنکور را از برترین اساتید بیاموزند و از آنها در کنکور سراسری استفاده کنند.

ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در سروش دنبال کنید
ما را در فیسبوک دنبال کنید
ما را در پینترست دنبال کنید
ما را در توییتر دنبال کنید