0
07191009001

همایش های جمع بندی خصوصی به صورت حضوری

همایش جمع بندی خصوصی به صورت

تکمیل و جمع بندی مباحث آموزشی بخش مهمی در دوران مطالعاتی داوطلبان کنکور است. همایش های جمع بندی کنکور به شما در بالابردن درصدها کمک میکند. عمده هدف و تمرکز این همایش ها بالا بردن تکنیک های تست زنی و یادگیری مجدد و یادآوری سریع دروس مطابق بودجه بندی کنکور است. این همایش ها برای کسانی مفید است که می خواند جدی تر و منظم تر ادامه دهند، برای کسانی که نیاز به طبقه بندی و مرتب کردن دانسته های خود و افزایش سرعت تست زنی دارند، همچنین برای کسانی که برنامه ریزی دقیق مرور و جمع بندی دارند ولی ترجیح می دهند زیر نظر اساتید توانمند کشور باشند تا به نتایج فوق العاده ای برسند. همایش های جمع بندی خصوصی برگزار شده توسط موسسه اوج با تعداد دانش آموزان کمتری نسبت به همایش های عمومی خواهد بود که دانش آموزان می توانند به گونه ای راحتتر با استاد در ارتباط باشند و سوالات خود را ایتاد بپرسند و پاسخ آنها را نیز دریافت کنند.

جمع بندی از مهم ترین مراحل مطالعات آزمون می باشد که به فاصله یک ماه پیش از کنکور انجام می گیرد؛ داوطلب بایستی با برنامه ریزی دقیق و عمل به آن احتمال موفقیت خود را افزایش دهد و این نکته را مد نظر قرار دهد که هر درس شرایط خاص خود را دارد و بایستی با انتخاب بهترین منابع سعی در انجام هر چه باکیفیت تر آن داشته باشند.

مکان جمع بندی

هر پدیده ای که در این دنیا وجود دارد، تحت تاثیر دو عنصر زمان و مکان می باشد، و جمع بندی کنکور هم از این موضوع مستثنی نیست؛ همانطور که میدانید زمان یک ماه بسیار محدود می باشد و بایستی برای آن برنامه ای دقیق با کمک یک مشاور تحصیلی چید؛ اما در مورد عنصر مکان هم نکاتی وجود دارد که داوطلبان بایستی آن را مد نظر خود قرار دهند. هر فعالیتی دارای مکانی متناسب با خود می باشد که نوع آن مکان باعث می شود تا بازدهی آن کار و فعالیت بالاتر و با کیفیت تر شود. مکان هم تأثیر بسزایی در کیفیت انجام آن دارد. در مورد مکان جمع بندی نکات مهمی وجود دارد که در ادامه به آن پرداخته می شود: از آنجایی که مهم ترین رکن هر جمع بندی خود داوطلب می باشد در مورد مکان هم همینطور است؛ و مکان مرور بایستی متناسب با ویژگی ها و خصوصیات مطالعاتی خود داوطلب باشد، به طوری که او در آنجا احساس آرامش و تمرکز کند و بیشترین بازدهی مطالعاتی خود را در آنجا داشته باشد. سالن های مطالعه کتابخانه های عمومی و ملی و دانشگاهی و همچنین موسسات کنکوری می تواند بهترین مکان ها باشد، چرا که جوّ حاکم بر این مکان ها پیرامون مطالعه و علم اندوزی می باشد و می تواند انرژی ها و فرکانس های مثبتی را روانه ذهن داوطلب گرداند. در مرحله بعد می توان به اتاق و فضای مطالعاتی درون منزل هر داوطلب اشاره کرد؛ البته به شرط اینکه شکل رسمی به خود بگیرد و از حالت استراحتی و خوابگاهی بیرون بیاید.

تاریخ جمع بندی

بهترین تاریخ جمع بندی دروس کنکور درست یک ماه پیش از جلسه آزمون و در خرداد ماه می باشد که داوطلبان بایستی مطالعات یکساله خود را در این زمان محدود سازماندهی کنند تا بتوانند بیشترین بهره را از مطالعاتشان داشته باشند؛ علت اینکه تاریخ جمع بندی پیش از آزمون می باشد این است که دانشجو دیگر مطالعه جدیدی را آغاز نکند و آن را به عنوان حسن ختام برنامه مطالعاتی خود قرار دهد.

ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در سروش دنبال کنید
ما را در فیسبوک دنبال کنید
ما را در پینترست دنبال کنید
ما را در توییتر دنبال کنید