0
07191009001

همایش های جمع بندی خصوصی

همایش خصوصی

دم دمای کنکور معمولا روزهای پر استرس و اضطراب عده ای خاص می باشد که سال های واپسین تحصیلی خود را در مقطع دبیرستان می گذرانند. با ورود به دوره دبیرستان و انتخاب رشته کم کم زمزمه هایی مبنی بر بازار کار و شغل آینده بچه محصل ها می شود و حسابی در محافل و مهمانی ها و دورهمی های گوناگون حرف و حدیث هایی از این قرار بازار گرمی را به خود اختصاص می دهند. رشته تجربی یکی از رشته های پردرآمد و پرمتقاضی به شمار می آید که همه ساله طیف وسیعی از دانش آموزان شانس خود را در این رشته امتحان می کنند تا در کنکور و تب داغ آن از دیگران پیشی گرفته و رفته رفته خود را به عنوان یک پزشک حاذق و توانمند به جامعه معرفی سازند. کلیه دانش آموزان پسر رنج سنی ۱۶ تا ۱۹ سال در دوره ای از زندگانی خویش هستند که بایستی خانواده خود را سرافزار سازند و در پیشبرد آینده سازی خود گام های استواری بردارند. دانش آموزان این رنج سنی خاص برای موفقیت در کنکور تجربی ۹۹ بایستی حتما دروس تخصصی و عمومی خود را با درصد بالایی پشت سر بگذارند. یکی از دروسی که آن ها در کنکور با آن مواجهه هستند، درس سخت و در عین حال شیرین ریاضی است که در ادامه در این خصوص بیش از پیش توضیحاتی داده می شود.

مدت زمان برگزاری همایش

زمان همایش جمع بندی یک ماه پیش از کنکور سراسری برگزار می گردد و بایستی مدت آن به صورت متناسب با حوصله و انرژی داوطلبان تنظیم گردد و مطالب و نکات مهم بصورت مختصر مفید و کاملا جامع و مانع باشد؛ بطوری که داوطلب دست پر از همایش بیرون بیاید. همایش های دروس اختصاصی برای این دست از دانش آموزان برنامه ریزی شده است که از زمان خود در طول سال به طور کامل استفاده نموده اند ، دروس را به طور کامل یادگرفته اند و با شرکت در همایش های جمع بندی دروس اختصاصی مانند فیزیک ، ریاضی ، زیست شناسی که نقش زیادی در بالا بودن رتبه کنکور دارند تمام دروس مورد نظر را مرور می کنند و از محتوای همایش ها به طور کامل استفاده می کننند .

مطالب مهم جمع بندی

مطالب مهم داوطلب بایستی به منظور کسب نتیجه و موفق شدن در زمان جمع بندی نکات زیر را رعایت کند : ۱٫ سازماندهی افکار و انسجام بخشی به آن ها و حذف افکار منفی ۲٫ حفظ حالت قدرت و عدم نمایش و ابراز ضعف در خود ۳٫ تمرکز بر روی چیدن یک برنامه اصولی برای زمان جمع بندی و تلاش برای عمل منظم به آن ۴٫ تصور کردن زمان حضور خود در جلسه آزمون کنکور سراسری ۵٫ تنظیم تغذیه و ساعت خواب و تاکید بر سحرخیزی ۶٫ داشتن وقت های استراحت در زمان های مطالعاتی ۷٫ تمرین تکنیک های مدیریت و کنترل زمان در تست زنی ۸٫ عدم مقایسه کردن خود با دیگران در هیچ موردی

ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در سروش دنبال کنید
ما را در فیسبوک دنبال کنید
ما را در پینترست دنبال کنید
ما را در توییتر دنبال کنید