0
07191009001

همایش های جمع بندی عمومی به صورت آنلاین رشته تجربی

همایش آنلاین رشته تجربی

آموزشگاه کنکور اوج با هدف بهبود شرایط آموزشی کشور و موفق شدن دانش آموزان در کنکور همایش هایی را با همکاری برترین اساتید در زمینه کنکور برگزار می کند . همایش هایی که توسط آموزشگاه اوج برگزار می گردد، در سالن هایی با فضای بزرگ با صندلی هایی که برای نشستن به مدت طولانی مناسب می باشد و پذیرایی ، دارای پیشرفته ترین امکانات آموزشی مانند تخته های هوشمند ، دوربین هایی با کیفیت بالا جهت پخش آنلاین همایش و همچنین ضبط آنها که به صورت فیلم ضبط شده در سایت قرار خواهد گرفت می باشد . اساتیدی که برای آموزش در همایش ها حضور دارند همگی سالها تجربه در زمینه کنکور دارند و در سطح کشوری بسیار مطرح و دارای روزمه قوی در برگزاری همایش های جمع بندی می باشد .

جمع بندی دروس رشته تجربی

داوطلبان در این زمان بایستی توجه داشته باشند که فرصت مطالعات محدود می باشد و بایستی اولویت را به درس های خوانده شده بدهند و از پرداختن به سایر درس ها خودداری کنند، چرا که زمانی برای ورود مطالب تازه به ذهن ندارند، بلکه زمان سازماندهی و طبقه بندی مطالب خوانده شده می باشد. در حقیقت در فرآیند جمع بندی ، به تثبیت داده ها می پردازیم و نه یادگیری مجدد و در حال مرور کلی مطالب و نکات مهم و خلاصه های خودمان می باشیم و نه کلیه ها محتوای دروس و مطالب آن. موعد جمع بندی برای داوطلبانی که مطالعات خوبی نداشته اند از اهمیت مضاعفی برخودار می باشد چراکه آن ها به دلیل اینکه علاقه دارند تمام مطالب را به خوبی یاد بگیرند و فرصت از دست داده را جبران کنند اما بایستی توجه داشته باشند که زمان عنصر بسیار مهمی می باشد که آن ها به صورت محدود آن را در اختیار دارند، در نتیجه بهتر است به همان مطالب یاد گرفته شده توسط آن ها اکتفا کنند و به جای یادگیری جدید به سازماندهی مطالعات قبلی خود بپردازد.

تاثیر درس ریاضی در رشته تجربی

در صورتی که تاکنون نتوانسته اید شانه به شانه سایر رقبای خود در درس ریاضی ویژه دانش آموزان رشته تجربی گام های محکمی بردارید و از این درس برای خود یک غول ساخته اید، اصلا نگران نباشید چرا که آموزشگاه علمی آزاد اوج با بهره مندی از اساتید برتر و به نام سال های سال با کوله باری از تجربه و تخصص در خدمت شما هستند و شما را در بازه زمانی کوتاه مدتی به گونه ای آماده کنکور می کنند که گویی همچون سایر رقبای خود یک سال تمام به مطالعه دروس خود پرداخته اید. راهکار امیدبخش شما در این مسیر پر پیچ و خم شرکت کردن در همایش جمع بندی درس ریاضی ویژه رشته تجربی است تا با فراگیری تمامی نکات کنکوری ویژه و برجسته با فراغ بال سر جلسه کنکور نشسته و در کسری از ثانیه سوالات پیچیده ریاضی را درست به مثابه آب خوردن حل کرده و با آرامش تمام به گونه ای با سوالات مواجهه خواهید شد که انگار پیش از این در همایش جمع بندی کنکور آموزشگاه علمی آزاد اوج دقیقا همین سوالات را مرور کرده اید و سوالات کاملا برای شما آشنا هستند. به همین منظور بهتر و سریعتر می توانید سوالات درس ریاضی را حل کرده و به موفقیت یک گام دیگر نزدیک تر شوید.

ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در سروش دنبال کنید
ما را در فیسبوک دنبال کنید
ما را در پینترست دنبال کنید
ما را در توییتر دنبال کنید