0
07191009001

همایش های جمع بندی عمومی به صورت حضوری رشته تجربی

همایش حضوری رشته تجربی

همایش جمع بندی علاوه بر نوع انتخاب همایش در سطح استاندارد و رعایت نکات لازم در این خصوص که برپایی همایش را درجه یک و منحصر به فرد می گرداند، دربردارنده امکانات و قابلیت های بسیار زیادی است که شما می توانید از تمامی این امکانات بیشترین بهره وری را داشته باشید تا در کنکور سراسری به داد دل شما برسند. حضور فیزیکی یا ثبت نام حضوری در همایش جمع بندی عمومی سبب می گردد یادگیری با سرعت بیشتری انجام پذیرد و بازدهی بسیار بالایی برای دانش آموزان دارد . تعامل فیزیکی بین دانش آموز و استاد انگیزه یادگیری را بالا می برد و شور اشتیاقی بیشتری را در دانش آموز ایجاد می کند .

نقش دروس رشته تجربی در کنکور

کلیه دانش آموزان مقطع دبیرستان که در رشته تجربی دست و پنجه نرم می کنند، در صورتی که در درس ریاضی ویژه رشته تجربی به مشکل برخورده اند و نمی توانند چگونه این غول بزرگ را از سر راه خود برداشته تا به موفقیت های خود دست یابند، ما در اینجا به آنان راهکاری اساسی پیشنهاد می کنیم و آن شرکت کردن در همایش جمع بندی درس ریاضی ویژه رشته تجربی است که دانش آموزان دختر می توانند با حضور خود در این همایش و جمع بندی نمودن کلیه تست ها و سوالات کلیدی و مهم کنکوری خود را برای کنکور ۹۹ تجربی آماده و مهیا سازند. توضیح اینکه همایش جمع بندی کنکور تجربی درس ریاضی در آموزشگاه علمی آزاد اوج صورت می پذیرد که از برترین آموزشگاه های جنوب کشور می باشد که با استفاده از تجارب ارزنده اساتید برتر کشور تا کلیه دانش آموزان با استفاده از تجارب و تخصص های کسب کرده این اساتید گرانقدر بتوانند نکات ریاضی کنکوری را در رشته تجربی در کنکور پیش رو به بهترین نحو زده و خود را برای پوشیدن لباس فرم پزشکی به تدریج آماده کنند.

مطالب مهم جمع بندی

مطالب مهم داوطلب بایستی به منظور کسب نتیجه و موفق شدن در زمان جمع بندی نکات زیر را رعایت کند : ۱٫ سازماندهی افکار و انسجام بخشی به آن ها و حذف افکار منفی ۲٫ حفظ حالت قدرت و عدم نمایش و ابراز ضعف در خود ۳٫ تمرکز بر روی چیدن یک برنامه اصولی برای زمان جمع بندی و تلاش برای عمل منظم به آن ۴٫ تصور کردن زمان حضور خود در جلسه آزمون کنکور سراسری ۵٫ تنظیم تغذیه و ساعت خواب و تاکید بر سحرخیزی ۶٫ داشتن وقت های استراحت در زمان های مطالعاتی ۷٫ تمرین تکنیک های مدیریت و کنترل زمان در تست زنی ۸٫ عدم مقایسه کردن خود با دیگران در هیچ موردی

ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در سروش دنبال کنید
ما را در فیسبوک دنبال کنید
ما را در پینترست دنبال کنید
ما را در توییتر دنبال کنید