0
07191009001

همایش های جمع بندی عمومی به صورت حضوری

همایش به صورت حضوری

جمع بندی به صورت حضوری بر اساس یک برنامه دقیق و از پیش تعیین شده که در اختیار داوطلبان قرار گرفته است انجام می گیرد و در آن از اساتید به نام و مجرب با فن بیان بالا استفاده می شود و کلیه نکات و مطالب مهم به پیرامون جمع بندی دروس و مواردی که داوطلب بایستی در طول دوره از آن آگاه باشد به گوش او می رسد. در جمع بندی حضوری با توجه به حالت رو در رو و چهره در چهره تاثیرات شگفت انگیزی به وجود می آورد و اساتید و مشاوران می توانند حالت های روحی را در چهره مخاطبان خود ببینند و متناسب با آن برنامه های خود را پیش ببرند.

مشاوران در مورد جمع بندی چه چیزی میگویند

جمع بندی کنکور، از مهم ترین مراحل تعیین کننده سرنوشت داوطلبان می باشد؛ که به خاطر اهمیت فراوان آن مشاوران تحصیلی کنکور سراسری به داوطلبان توصیه می کنند که حتما موارد زیر را رعایت کنند: • داوطلبان بایستی مثبت اندیش باشند و از افکار منفی خود و دیگران فاصله بگیرند. • موفقیت خود را آنقدر در ذهن و روان خود مرور کنند تا ضمیر ناخودآگاه آن را به حقیقت تبدیل کند. • بر روی برنامه خود متمرکز شوند و از انجام کارهای خارج از برنامه پرهیز کنند. • برای روتین روزانه خود را که شامل ساعت تغذیه و مطالعه و ورزش و استراحت و خوابشان می باشد، به حالت استاندارد برسانند. • به هیچ وجه خود را با دیگر داوطلبان مقایسه نکنند، و روحیه خود را قوی نگه دارند.

مشخصات و ویژگی های هر درس

مطالب مهم داوطلبان کنکور بایستی توجه داشته باشند که جمع بندی همه ی دروس به یک شکل نمی باشد، و هر درسی ویژگی ها و خصوصیات خاص خود را دارد، و هر کدام را باید با توجه به ساختار تشکیل دهنده آن مطالعه کرد؛ برای مثال درسی مثل ریاضی یک درس فانتزی مبتنی بر معادلات منطقی و قراردادی است و بایستی با تسلط کامل به فرمول های آن معادلات را بر اساس آن حل کرد و یا درسی مثل شیمی شامل مجموعی از عناصر طبیعی و نتایج ترکیب و یا تجزیه آن ها می باشد، در حالی که درسی مثل ادبیات فارسی مبتنی بر احساسات و فهم ادبی و حفظیات می باشد و درس های زبان عربی و انگلیسی مبتنی بر تسلط بر قواعد گرامری و گسترش دایره ی واژگانی می باشد، در نتیجه داوطلب بایستی برای جمع بندی شناخت کافی از هر درس و نحوه مطالعه و مرور کلی آن داشته باشد، تا بتواند با صرف کمترین وقت و انرژی بیشترین بازده را داشته باشد.

ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در سروش دنبال کنید
ما را در فیسبوک دنبال کنید
ما را در پینترست دنبال کنید
ما را در توییتر دنبال کنید