0
07191009001

همایش های جمع بندی عمومی به صورت فیلم ضبط شده

همایش فیلم ضبط شده

همایش های کنکوری معمولاً در اردیبهشت ماه هر سال برگزار می گردد ، چرا که نزدیک ترین زمان به برگزاری کنکور است و فرصت مناسبی برای مرور درسها می باشد . موسسه کنکور اوج همایش های کنکوری را با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز و با بهرمندی از بهترین و با تجربه ترین اساتید کشور با این هدف که همه دانش آموزان حق موفقیت در کنکور را دارند ، همایش هایی را به صورت آنلاین برگزار می کند . شما می توانید با پرداخت هزینه ای بسیار کمتر از همایش های حضوری و بدون صرف وقت و همچنین مبلغ های گزافی که برای رفت و آمد پرداخت می شود در هر منطقه ای از شیراز و یا در هر شهری که باشید تنها با ثبت نام در سایت آکادمی اوج یکی از شرکت کننده های این همایش ها باشید . آموزشگاه کنکور اوج با در نظر گرفتن تمامی نقاط قوت و ضعف آموزشی کشور با هدف ارتقاء سطح علمی دانش آموزان ، از زمان برگزاری همایش ها به صورت کامل فیلم تهیه نموده است . فیلم های ضبط شده همایش ها با بهترین کیفیت و با بکارگیری بهترین و بروز ترین تکنولوژی های روز دنیا ضبط شده و در اختیار دانش آموزانی عزیزی که به هر دلیل قادر به شرکت در همایش ها به صورت آنلاین برگزار می گردد نمی باشد، قرار می گیرد .

مطالب مهم جمع بندی

مطالب مهم داوطلب بایستی به منظور کسب نتیجه و موفق شدن در زمان جمع بندی نکات زیر را رعایت کند : ۱٫ سازماندهی افکار و انسجام بخشی به آن ها و حذف افکار منفی ۲٫ حفظ حالت قدرت و عدم نمایش و ابراز ضعف در خود ۳٫ تمرکز بر روی چیدن یک برنامه اصولی برای زمان جمع بندی و تلاش برای عمل منظم به آن ۴٫ تصور کردن زمان حضور خود در جلسه آزمون کنکور سراسری ۵٫ تنظیم تغذیه و ساعت خواب و تاکید بر سحرخیزی ۶٫ داشتن وقت های استراحت در زمان های مطالعاتی ۷٫ تمرین تکنیک های مدیریت و کنترل زمان در تست زنی ۸٫ عدم مقایسه کردن خود با دیگران در هیچ موردی

مرور دروس عمومی در کنکور

دانش آموزانی که در کل سال دروس مربوطه کنکور را مطالعه کرده باشند با شرکت در این همایش ها می توانند مرور کاملی بر روی درس ها انجام دهند ، نکات کلیدی کنکور را یادداشت کرده و اشکالات درسی خود را رفع نمایند . استاد مربوطه با تجربه ای که دارد و با دیدن شرایط فکری و روحی دانش آموزان ، فضای مراسم را طوری هدایت می کند تا دانش آموزان بیشترین بهره را از شرکت در مراسم ببرند ، آنها شرایط را به گونه ای برنامه ریزی می کنند که همه دانش آموزان فعالیت داشته باشند و محیط شاد و پر نشاط باشد .

ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در سروش دنبال کنید
ما را در فیسبوک دنبال کنید
ما را در پینترست دنبال کنید
ما را در توییتر دنبال کنید