0
07191009001

پیش آزمون هماهنگ با قلمچی رشته ریاضی

آموزشگاه علمی آزاد اوج برای آمادگی دانش آموزان پسر و دختر دبیرستانی کنکور اولی که تاکنون تجربه کنکور نداشته اند، آزمون های آزمایشی برگزار می کند تا بتواند با استفاده از این آزمون ها تا حد بسیار زیادی دانش آموزان را در تمامی دروس عمومی و تخصصی خویش به سطح قابل توجه بالا ببرند تا به این منظور بتوان شاهد پیشرفت چشمگیر آن ها در آزمون اصلی کنکور سراسری ۹۹ شد. همان طور که مستحضر هستید، آموزشگاه علمی آزاد اوج یکی از برترین آموزشگاه های سطح کشور است که با گماردن اساتید برتر کشوری در دل خود توانسته است در طی این چند سال اخیر کمک شایان توجهی به تمامی دانش آموزان پسر و دختر مقطع دبیرستان کند و رشد و پیشرفت آن ها را در کنکور سراسری سال های پیش تضمین کند. در همین راستا با توجه به اینکه اساتید این آموزشگاه همگی از جمله اساتید برتر کشوری به حساب می آیند و تألیف کتاب های کمک درسی – آموزشی نیز از جمله مزیت های قابل ذکر و شایان توجه آن ها به حساب می آید، دانش آموزان می توانند از آن ها نهایت بهره را برده و به کنکور سراسری به مثابه یک امتحان ساده نگاه کنند و هیچ گونه استرسی در سر راه خویش ایجاد نسازند.

نظرات دانش آموزان در مورد آزمون های آزمایشی
توانستم تمامی نکات درس مربوطه را یاد بگیرم.
استاد هر جلسه آزمون میگرفت و آموخته های ما را به چالش میکشید.
در کلاس درس بهترین اساتید کشور شرکت کردم و کاملا راضی بودم.
یادگیری و آزمودن تکنیک‌های تست‌زنی

میزان مطالعه و سطح دانش تنها فاکتور تأثیرگذار در موفقیت کنکور نیست. کنکور به‌عنوان یک آزمون تستی، نیاز به اعمال روش‌ها و تکنیک‌هایی خاص دارد تا بتوان از سطح دانش داوطلب، حداکثر استفاده را برد.بررسی روش‌های طبقه‌بندی اطلاعات، مدیریت زمان، روش‌های خاص تست زنی مانند ضربدر و منفی، استراتژی بازگشت و مهارت در پاسخ ندادن به سوال‌های شک دار از جمله مواردی است که تنها با آموزش روش‌های تست زنی و اعمال آن‌ها در یک کنکور شبیه‌سازی‌شده امکان‌پذیر می‌شود.بهتر است در مراحل آغازین و شروع مطالعه، زمانی را به یادگیری روش‌های نوین تست زنی اختصاص دهید تا بتوانید در تمامی کنکور‌ها و آزمون‌های آزمایشی پیش از کنکور از این روش‌ها و تکنیک‌ها استفاده کنید. با تکرار تکنیک‌های تست زنی می‌توان به یک راهکار مناسب و شخصی برای استفاده بهینه از زمان و پاسخ به پرسش‌های تستی رسید.

پیش آزمون های هماهنگ با قلم چی

آموزشگاه اوج با برگزاری آزمون های آزمایشی به دانش آموزان کمک می کند تا تمامی مطالعات خود را به چالش بکشند و بتوانند خود را برای کنکور سراسری آماده کنند . موسسه اوج با برگزاری پیش آزمون های هماهنگ با آزمون های قلم چی این امکان را به تمامی دانش آموزان می دهد تا خود را برای حضور در آزمون قلم چی آماده کنند و بتوانند بدون استرس و با آسودگی خاطر در آزمون قلم چی شرکت کنند . پیش آزمون های هماهنگ با آزمون های قلم چی به منظور استفاده دانش آموزانی برگزار می شود که در فاصله بین دو آزمون دروس خود را مطالعه کرده باشند . این آزمون باعث می شود که دانش آموز به خود فرصتی دوباره بدهد تا مطالعات خود را به چالش بکشد و بتواند میزان توانایی خود را بسنجد. این آزمون های برای تمامی دانش آموزان رشته ریاضی در مقطع دهم و یازدهم و دوازدهم برگزار می شود و دانش آموزان می توانند از آنها استفاده کنند .

ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در سروش دنبال کنید
ما را در فیسبوک دنبال کنید
ما را در پینترست دنبال کنید
ما را در توییتر دنبال کنید