0
07191009001

کمپ دخترانه روزانه عادی

کمپ های مطالعاتی از بهترین و پراستقبال ترین امکاناتی می باشد که آموزشگاه کنکور اوج در اختیار دانش آموزان پر تلاش که به دنبال محیطی امن و آرام جهت مطالعه هستند قرار داده است . دانش آموزانی که در خانواده های شلوغ زندگی می کنند و به دنبال محیطی هستند که بتوانند راحت به مطالعه بپردازند کمپ های مطالعاتی انتخاب می کنند . قابل ذکراست که آموزشگاه کنکور اوج جهت رفاه حال دانش آموزانی که در محیط هایی غیر از شیراز زندگی می کنند و نیاز به محیطی جهت مطالعه هستند ، کمپ های مطالعاتی به طور شبانه روزی را راه اندازی کرده است و با در نظر گرفتن بهترین و کامل ترین امکانات در اختیار دانش آموزان قرار داده است .

نظرات دانش آموزانی که از کمپ آکادمی اوج استفاده کرده اند
کمپ مطالعاتی شد باعث شد من در فضایی کاملا کنکوری درس بخوانم
فضای کمپ مطالعاتی اوج برای درس خواندن بسیار آرام بود.
امکانات ویژه کمپ اوج باعث شد من در فضایی کاملا آرام مطالعه کنم.
ویژگی های کمپ مطالعاتی

کمپ مطالعاتی که آموزشگاه علمی آزاد اوج آن را برای استفاده از دانش آموزان در نظر گرفته است؛ دارای ویژگی های منحصر به فردی است. از جمله این ویژگی های منحصر به فرد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کمپ مطالعاتی روزانه و شبانه

کمپ های مطالعاتی آموزشگاه اوج به دو صورت روزانه و شبانه روزی در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد . کمپ های روزانه از ساعت ۷:۳۰ صبح الی ۲۱ شب با حضور ناظران حرفه ای و مجرب قابل استفاده می باشند . تمامی امکانات رفاهی قابل استفاده می باشند . میز اختصاصی ، صندلی های راحت که برای استفاده در ساعات طولانی روز به راحتی قابل استفاده است ، میز اختصاصی و ... که به صورت خصوصی برای هر فرد قابل استفاده می باشد

کمپ عادی و کمپ ویژه VIP

سه نوع کمپ مطالعاتی برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است کمپ مطالعاتی عادی ، ویژه و vip است که همه دانش آموزان دختر می توانند در هر ساعت شبانه روزی استفاده نمایند و به مطالعه بپردازند کمپ مطالعاتی ویژه و VIP که امکانات رفاهی- آموزشی این کمپ مطالعاتی بسیار ویژه و خاص می باشد و دانش آموزان کنکوری را در جوی بسیار دنج قرار می دهند که بتوان با استفاده از این همه امکانات و قابلیت های ویژه و خاص حس درس خواندن را در آن ها به وجود آورد .

ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در سروش دنبال کنید
ما را در فیسبوک دنبال کنید
ما را در پینترست دنبال کنید
ما را در توییتر دنبال کنید