0
07191009001

کمپ دخترانه روزانه ویژه

آموزشگاه کنکور اوج جهت رفاه حال دانش آموزانی که به دلایل متفاوتی شرایط درس خواندن در منزل ندارند و یا علاقه ای به مطالعه در کتابخانه ندارند ، می توانند با استفاده از کمپ های آموزشگاه کنکور اوج محیطی کاملا دنج و آرام را تجربه کنند . کمپ های روزانه ویژه در محیطی بسیار تمیز ، با تمامی امکانات رفاهی مانند میزاختصاصی ، صندلی های بسیار راحت به طور اختصاصی ، کمد اختصاصی ، ماکروفر ، یخچال و ... قابل استفاده می باشد .

نظرات دانش آموزانی که از کمپ آکادمی اوج استفاده کرده اند
کمپ مطالعاتی شد باعث شد من در فضایی کاملا کنکوری درس بخوانم
فضای کمپ مطالعاتی اوج برای درس خواندن بسیار آرام بود.
امکانات ویژه کمپ اوج باعث شد من در فضایی کاملا آرام مطالعه کنم.
ویژگی های کمپ مطالعاتی
  • کمپ های مطالعاتی محیطی بسیار امن و آرام جهت مطالعه دارد . 
  • مکانی به دور از هیاهو و سر و صدا 
  • دارای وسایل رفاهی اختصاصی 
  • دارای محیط باز بسیار زیبا 
  • دارای ناظر بسیار مجرب 
  • ممنوعیت استفاده از گوشی همراه 

کمپ مطالعاتی روزانه و شبانه

کمپ های مطالعاتی دخترانه به دو صورت روزانه و شبانه روزی در حال فعالیت می باشد . افرادی که در شهر شیراز زندگی نمی کنند و یا در جایی که دسترسی به کتابخانه ندارند می توانند از کمپ های شبانه روزی آموزشگاه اوج که به صورت شبانه روزی در حال فعالیت است ، استفاده نمایند . تمامی امکانات رفاهی با کیفیت بالا تدارک دیده شده است و محدودیتی برای استفاده ندارند .

کمپ عادی و کمپ ویژه VIP

کمپ های آموزشگاه کنکور اوج به سه صورت عادی ، ویژه و VIP تقسیم بندی می شوند . کمپ های عادی دارای امکانات رفاهی کامل با بیشترین زمان ممکن جهت استفاده و همچنین ناظران مجرب که در تمام طول روز کنار شما هستند و تمامی مسائل را بررسی می نمایند و همچنین ورود و خروج دانش آموز تحت کنترل و به اطلاع والدین رسانده می شود . کمپ ها ( عادی ، ویژه و vip ) همگی دارای مکانی مناسب جهت استراحت های کوتاه می باشند . کمپ های ویژه و vip دارای امکانات رفاهی بیشتری نسبت به کمپ های عادی می باشد ولی در تمام موارد نظم ، امنیت و سکوت کمپ لحاظ شده است .

ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در سروش دنبال کنید
ما را در فیسبوک دنبال کنید
ما را در پینترست دنبال کنید
ما را در توییتر دنبال کنید