0
07191009001

کمپ دخترانه روزانه vip

موسسه کنکور اوج طی سالها تجربه ای که در زمینه کنکور بدست آورده است ، به این نیتجه رسیده است که محیط مطالعه در قبولی کنکور تاثیر بسزایی دارد . کمپ های مطالعاتی در آموزشگاه کنکور اوج به دو صورت شبانه روزی و روزانه تقسیم بندی می شود که هر کدام از آنها شامل عادی ، ویژه و بسیار ویژه می باشد که تفاوت آنها در امکاناتی که ارائه می دهند می باشد ولی در تمامی آنها امکانات رفاهی جهت موفقیت دانش آموز تدارک دیده شده است . میز اختصاصی ، صندلی اختصاصی ، کمد های اختصاصی ، یخچال ، آشپزخانه ، محیط کاملا تمیز و مرتب با امنیت و همچنین ناظزانی مجرب که در طول شبانه روز در کنار دانش آموزان قرار دارند .

نظرات دانش آموزانی که از کمپ آکادمی اوج استفاده کرده اند
کمپ مطالعاتی شد باعث شد من در فضایی کاملا کنکوری درس بخوانم
فضای کمپ مطالعاتی اوج برای درس خواندن بسیار آرام بود.
امکانات ویژه کمپ اوج باعث شد من در فضایی کاملا آرام مطالعه کنم.
ویژگی های کمپ مطالعاتی
  •  محیطی بسیار امن و آرام جهت مطالعه 
  • محیطی به دور از هیاهو و سر و صدا 
  • دارای وسایل رفاهی به طور خصوصی
  • دارای محیط باز بسیار زیبا 
  • دارای ناظرانی خوب و مجرب 
  • ممنوعیت استفاده از گوشی همراه و دور بودن از محیط مجازی 

کمپ مطالعاتی روزانه و شبانه

در کمپ های مطلعاتی همه با یک هدف دور هم جمع شده اند ، موفقیت در کنکور . داشتن برنامه ریزی موفق در قبولی کنکور تاثیر بسزایی دارد . زمان مطالعه دقیق در کمپ ها و جو آرام کمک شایان توجهی به موفقیت در کنکور می کند . با قرارگرفتن در محیطی رسمی با ساعات ورود و خروج دقیق ئ منظم که به صورت روزانه تکرار می شود. ساعت مطالعاتی حداقل بین ۱۰ تا ۱۲ ساعت روزانه بدون هیچ گونه وقفه ای ، می تواند نتایج بزرگی برای دانش آموزان داشته باشد .

کمپ عادی و کمپ ویژه VIP

کمپ های آموزشگاه کنکور اوج به سه صورت عادی ، ویژه و VIP تقسیم بندی می شوند . کمپ های عادی دارای امکانات رفاهی کامل با بیشترین زمان ممکن جهت استفاده و همچنین ناظران مجرب که در تمام طول روز کنار شما هستند و تمامی مسائل را بررسی می نمایند و همچنین ورود و خروج دانش آموز تحت کنترل و به اطلاع والدین رسانده می شود . کمپ ها ( عادی ، ویژه و vip ) همگی دارای مکانی مناسب جهت استراحت های کوتاه می باشند . کمپ های ویژه و vip دارای امکانات رفاهی بیشتری نسبت به کمپ های عادی می باشد ولی در تمام موارد نظم ، امنیت و سکوت کمپ لحاظ شده است .

ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در سروش دنبال کنید
ما را در فیسبوک دنبال کنید
ما را در پینترست دنبال کنید
ما را در توییتر دنبال کنید