0
07191009001

کمپ دخترانه روزانه

کمپ مطالعاتی یکی از اقدامات قابل توجه و منحصر به فردی است که آموزشگاه علمی آزاد اوج در اختیار کلیه دانش آموزان دختر به صورت مجزا قرار داده است تا به صورت روزانه و شبانه بتوانند از کلیه امکانات کمپ مطالعاتی عادی و ویژه آن نهایت بهره را برد. کمپ مطالعاتی به طور کلی مکانی دنج و آرام برای درس خواندن را در دسترس شما قرار می دهد . محیطی که در نظر گرفته شده است کاملا مناسب جهت یادگیری و آموختن می باشد .

نظرات دانش آموزانی که از کمپ آکادمی اوج استفاده کرده اند
کمپ مطالعاتی شد باعث شد من در فضایی کاملا کنکوری درس بخوانم
فضای کمپ مطالعاتی اوج برای درس خواندن بسیار آرام بود.
امکانات ویژه کمپ اوج باعث شد من در فضایی کاملا آرام مطالعه کنم.
ویژگی های کمپ مطالعاتی

یکی از دلایلی که باعث شده است بیشتر دانش آموزان از کمپ استفاده نمایند ، سکوت و آرام بودن محیط و همچنین آشنایی با افرادی است که مانند شما در شرایطی مشابه با یک هدف ویژه در حال مطالعه هستند ، شما می توانید با تبادل اطلاعات درسی ، از تجربیات دیگر دانش آموزان استفاده و نت برداری نمایید. 

کمپ مطالعاتی روزانه و شبانه

آموزشگاه کنکور اوج با در نظرگرفتن تمام مشکلاتی که اغلب دانش آموزان به دلیل دور بودن مسافت نمی توانند از محیطی ساکت جهت یادگیری و آموزش استفاده نمایند ، کمپ مطالعاتی اوج را به صورت شبانه روزی در اختیار دانش آموزان قرار داده است تا بتوانند به راحتی در محیطی با امنیت بالا و سکوت کامل به یادگیری بپردازند .

کمپ عادی و کمپ ویژه VIP

کمپ های مطالعاتی روزانه و شبانه روزی به سه بخش تقسیم بندی می شود . کمپ عادی ، کمپ ویژه و کمپ VIP که با امکانات رفاهی متفاوت در اختیار دانش آموز قرار می گیرد . وسایل شخصی اختصاصی ، محیط کاملا تمیز ، ناظرانی خوش اخلاق و با تجربه در زمینه ارتباط با دانش آموزان از جمله امکانات می باشد که دانش آموزان دختری که در حال استفاده از کمپ می باشند را راضی نگه داشته است . کمپ های VIP دارای مبل راحتی جهت استراحت و وسایل سرگرمی که در زمان استراحت می توانند استفاده نمایند می باشد .

ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در سروش دنبال کنید
ما را در فیسبوک دنبال کنید
ما را در پینترست دنبال کنید
ما را در توییتر دنبال کنید