0
07191009001

کمپ دخترانه شبانه روزی vip

موسسه کنکور اوج طی سالها تجربه ای که در زمینه کنکور بدست آورده است ، به این نیتجه رسیده است که محیط مطالعه در قبولی کنکور تاثیر بسزایی دارد . کمپ های مطالعاتی در آموزشگاه کنکور اوج به دو صورت شبانه روزی و روزانه می باشد که هر کدام از آنها دارای خصوصیت های عادی ، ویژه و بسیار ویژه می باشد که تفاوت آنها در امکاناتی که ارائه می دهند می باشد . داوطلبان کنکوری که در شیراز زندگی نمی کنند و نیاز به شرکت در کمپ های مطالعاتی دارند می توانند از کمپ های مطالعاتی استفاده نمایند و یا افرادی که به دلیل طولانی بودن مسیر ، بیشتر ساعت خود را در صرف رفت و آمد می کنند ، می توانند از این امکانی که آموزشگاه کنکور در اختیار آنها قرار داده است استفاده نمایند . محیط کاملاً امن می باشد و ناظرانی به طور شبانه روزی در کمپ ها حضور داشته و بوسیله دوربین های مداربسته محیط کمپ را زیر نظر دارند ، شایان ذکر است که تمامی امکانات نظیر میز و صندلی اختصاصی ، کمد شخصی ، یخچال ، ماکروفر ، آشپزخانه ، فضای سبز و ... برای تمامی کمپ ها قابل استفاده می باشد و برای دانش آموزانی که از کمپ بسیار ویژه استفاده می کنند مبل راحتی به دیگر امکانات اضافه می گردد .

نظرات دانش آموزانی که از کمپ آکادمی اوج استفاده کرده اند
کمپ مطالعاتی شد باعث شد من در فضایی کاملا کنکوری درس بخوانم
فضای کمپ مطالعاتی اوج برای درس خواندن بسیار آرام بود.
امکانات ویژه کمپ اوج باعث شد من در فضایی کاملا آرام مطالعه کنم.
ویژگی های کمپ مطالعاتی

محیطی که در نظر گرفته شده است ، مسائل امینیتی کاملاً رعایت شده است و والدین می توانند در این مورد کاملا آسوده خاطر باشند .

از جمله مزایایی که محیط کمپ برای دانش آموزان دارد ، محیط آن و آشنایی با داوطلبانی است که به نوعی رقیب شما در کنکور می باشند ! ارتباط با آنها به شما کمک می کند که بتوانید از نکات و تجربه هایی که دارند استفاده کنید ، با هم مطالعه کنید و با روش های مطالعه یکدیگر آشنا شوید و ممکن است منابع و جزوه هایی که استفاده می کنند، برای شما نیز مناسب باشد و نکاتی را به شما آموزش دهد .

فضای کمپ کاملا برای مطالعه برنامه ریزی شده است و هدف تمامی افراد قبولی با رتبه بالا در کنکور    می باشد ، همین مورد انگیزه زیادی برای مطالعه به شما خواهد داد .

ساعت کار آموزشگاه از ساعت ۷:۳۰ الی ۲۲:۳۰ دقیقه می باشد ، حضور و غیاب به طور جدی انجام می گیرد  ، استفاده از گوشی همراه و هر نوع وسیله ای که سرگرمی در ساعاتی که داوطلبان در کمپ حضور دارند ممنوع می باشد و والدین جهت  اطلاع از شرایط فرزندشان می توانند با تلفن ثابت کمپ تماس بگیرند .

کمپ مطالعاتی روزانه و شبانه

کمپ مطالعاتی آموزشگاه علمی آزاد اوج به صورت روزانه و شبانه می باشد. تا تمامی دانش آموزان بتوانند در هر ساعتی از شبانه روز در کمپ مطالعاتی شرکت کرده و درس های کنکوری خویش را در این کمپ مطالعاتی مرور کنند.

کمپ عادی و کمپ ویژه VIP

سه نوع کمپ مطالعاتی برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است که یکی از آن ها کمپ مطالعاتی عادی است که همه دانش آموزان دختر و پسر می توانند در هر ساعت شبانه روزی وارد آنجا شده و به مطالعه بپردازند و یک نوع دیگر این کمپ مطالعاتی که بسیار جالب و شایان توجه است، کمپ مطالعاتی ویژه و VIP می باشد که امکانات رفاهی- آموزشی این کمپ مطالعاتی بسیار ویژه و خاص می باشد و دانش آموزان کنکوری را در جوی بسیار مهیج و هیجان انگیز قرار می دهند که بتوان با استفاده از این همه امکانات و قابلیت های ویژه و خاص حس درس خواندن را در آن ها به وجود آورد و دانش آموز را ترغیب به مطالعه دروس عمومی و تخصصی مورد نیاز در کنکور سراسری ۹۹ کرد تا به این منظور بتوان با استفاده از این کمپ مطالعاتی گامی استوار در راستای موفقیت دانش آموزان برداشت.

ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در سروش دنبال کنید
ما را در فیسبوک دنبال کنید
ما را در پینترست دنبال کنید
ما را در توییتر دنبال کنید