0
07191009001

کمپ دخترانه شبانه روزی

یکی از خدمات نمونه ای که آموزشگاه علمی آزاد اوج سالهاست در اختیار کلیه دانش آموزان قرار می دهد برقراری کمپ های مطالعاتی می باشد. کمپ مطالعاتی به جایی غرق در سکوت ، آرامش و امنیت اطلاق می گردد که دانش آموزان دبیرستانی می توانند با استفاده از این محیط ، دور از حاشیه برای درس خواندن یافته و از این مکان برای استفاده درست در راستای موفقیت در کنکور سراسری بیشترین بهره وری را داشته باشند .دیگر هیچ گونه عذر و بهانه ای برای درس نخواندنوجود ندارد . چرا که بسیاری از داوطلبان کنکورها از اینکه در خانواده پرجمعیت زندگی می کنند، در عذاب هستند و دائما این مسئله را زمینه ساز درس نخواندن خود به حساب می آورند. ولی کمپ مطالعاتی آموزشگاه اوج در راستای ارتقاء سطح سواد آموزشی دانش آموزان پسر و دختر برپا گشته است تا دانش آموزان مکانی مناسب و خلوت را برای مطالعه خود در دست داشته باشند. در ادامه به ارائه توضیحاتی در خصوص این کمپ مطالعاتی خواهیم پرداخت.

نظرات دانش آموزانی که از کمپ آکادمی اوج استفاده کرده اند
کمپ مطالعاتی شد باعث شد من در فضایی کاملا کنکوری درس بخوانم
فضای کمپ مطالعاتی اوج برای درس خواندن بسیار آرام بود.
امکانات ویژه کمپ اوج باعث شد من در فضایی کاملا آرام مطالعه کنم.
ویژگی های کمپ مطالعاتی

مهمترین دلیلی که باعث شده است دانش آموزان زیادی جزب کمپ های مطالعاتی آموزشگاه اوج شوند ، امنیت بالا ، محیط بسیار آرام و مناسب جهت مطالعه ، ناظرانی خوش اخلاق و با مسئولیت و همچنین دنج بودن مکان که بسیار مناسب جهت مطالعه می باشد . 
استفاده از کمپ به شما کمک می کند تا با افراری آشنا شوید که به دلیل همسان بودن شرایط بتوانید در بعضی مراحل و مشکلات درسی به یکدیگر کمک کنید و همچنین دور بودن از محیط مجازی که باعث برهم خوردن تمرکز شما بر درس می باشد تاثیر شایان توجهی در موفقیت شما دارد که کمپ های آموزشگاه اوج به راحتی ابن محیط را برای شما فراهم می کند . 

کمپ مطالعاتی روزانه و شبانه

آموزشگاه علمی آزاد اوج کمپ های مطالعاتی را به صورت روزانه و شبانه روزی ارائه می دهد . به همین دلیل همه ساله استقبال زیادی از کمپ ها می شود و همچنین استفاده از کمپ تاثیر بسیار زیادی در تمرکز دانش آموزان دارد . محیطی دنج و آرام به دور از اتفاقات وهیجان هایی که افراد زیادی روزمره با آنها درگیر هستند و ممکن است دانش آموزانی که در منزل دروس خود را مطالعه می نمایند با آنها درگیر باشند . ساعات استفاده از کمپ حدودا ۱۰ الی ۱۲ ساعت در روز است که زمان بسیار مطلوبی برای مطالعه می باشد .

کمپ عادی و کمپ ویژه VIP

آموزشگاه کنکور اوج با در نظر گرفتن امکاناتی که برای کمپ ها هم شبانه و هم روزانه در نظر گرفته است ، سه نوع کمپ به شما معرفی می کند . کمپ شبانه روزی عادی که دارای امکاناتی همچون میز و صندلی کاملا اختصاصی ، کمد اختصاصی ،یخچال ، ماکروفر ، محیطی دلباز و ... را در اختیار دانش آموزان قرارد داده است . امکانات کمپ های ویژه و VIP بامحیطی جذاب تر و همچنین امکانات رفاهی بیشتر برای استفاده موجود می باشد .

ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در سروش دنبال کنید
ما را در فیسبوک دنبال کنید
ما را در پینترست دنبال کنید
ما را در توییتر دنبال کنید