0
07191009001

کمپ دخترانه

کمپ مطالعاتی

کمپ های مطالعاتی زیادی در حال فعالیت هستند ولی تعداد کمی هستند که بتوانند محیطی مناسب مطالعه برای دانش آموزان و داوطلبان فراهم کرده باشند . خوشبختانه کمپ مطالعاتی آموزشگاه اوج به این موفقیت دست یافته است و دانش آموزانی که مشغول به مطالعه و درس خواندن هستند همگی خشنود و راضی هستند . محیط کمپ کاملا آماده جهت مطالعه می باشد. خواندن درس و مطالعه در محیطی که همه یک هدف واحد دارند و آن هم قبولی در رشته ای بسیار خوب و کسب بالاترین رتبه در کنکور می باشد می تواند بایشترین انگیزه برای شما باشد . در قسمت های بعد توضیحاتی در مورد ویژگی های کمپ و انواع آن را معرفی خواهیم کرد .

نظرات دانش آموزانی که از کمپ آکادمی اوج استفاده کرده اند
کمپ مطالعاتی شد باعث شد من در فضایی کاملا کنکوری درس بخوانم
فضای کمپ مطالعاتی اوج برای درس خواندن بسیار آرام بود.
امکانات ویژه کمپ اوج باعث شد من در فضایی کاملا آرام مطالعه کنم.
ویژگی های کمپ مطالعاتی

کمپ مطالعاتی که آموزشگاه علمی آزاد اوج آن را برای استفاده از دانش آموزان در نظر گرفته است؛ دارای ویژگی های منحصر به فردی است. از جمله این ویژگی های منحصر به فرد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کمپ دخترانه

کمپ مطالعاتی پسرانه ، محیطی ساکت و پر از انگیزه برای دانش آموزان پسر که نیاز به محیطی آرام ، دور از استرس و تمرکز زیاد نیاز دارند . در محیط کمپ می توانید ساعتها مطالعه کنید و با وجود دانش آموزان دیگری که مانند شما در پی هدف خودشان به کمپ مراجعه کردند نکات کنکوری را بررسی کنید و از تجربیات یکدیگر در درسها استفاده کنید . محیط کمپ هر روز شسته می شود و کاملا تمیز می باشد . امکانات رفاهی در اختیار شما می باشد تا بتوانید بدون محدودیت استفاده کنید .

کمپ مطالعاتی روزانه و شبانه

کمپ مطالعاتی آموزشگاه علمی آزاد اوج به صورت روزانه و شبانه می باشد. تا تمامی دانش آموزان بتوانند به طور شبانه روزی در کمپ مطالعاتی شرکت کرده ، از محیط آنجا استفاده کنند و درس های کنکوری خویش را در این کمپ مطالعاتی مرور کنند.

کمپ عادی و کمپ ویژه VIP

کمپ مطالعاتی دارای ۳ قسمت می باشد ، که بسته به انتخاب شما ، می توانید ثبت نام کرده و استفاده کنید . یکی از آن ها کمپ مطالعاتی عادی است که همه دانش آموزان دختر و پسر می توانند در هر ساعت شبانه روزی وارد آنجا شده و به مطالعه بپردازند و یک نوع دیگر این کمپ مطالعاتی که بسیار جالب و شایان توجه است، کمپ مطالعاتی ویژه و کمپ مطالعاتی VIP می باشد که امکانات رفاهی- آموزشی این کمپ های مطالعاتی بسیار ویژه و خاص می باشند و دانش آموزان کنکوری را در جوی بسیار هیجان انگیز قرار می دهند که بتوان با استفاده از این همه امکانات و قابلیت های ویژه و خاص حس درس خواندن را در آن ها به وجود آورد و دانش آموز را ترغیب به مطالعه دروس عمومی و تخصصی مورد نیاز در کنکور سراسری ۹۹ کرد تا به این منظور بتوان با استفاده از این کمپ مطالعاتی گامی استوار در راستای موفقیت دانش آموزان برداشت.

ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در سروش دنبال کنید
ما را در فیسبوک دنبال کنید
ما را در پینترست دنبال کنید
ما را در توییتر دنبال کنید