0
07191009001

کمپ پسرانه روزانه vip

کمپ مطالعاتی پسرانه روزانه

آموزشگاه اوج با هدف ارتقاع سطح علمی دانش آموزان عزیزمان و همراهی آنها در کنکور ۹۹ تدابیری اندیشید که یکی از آنها برپایی کمپ پسرانه می باشد . کمپ ها دارای دو خصوصیات روزانه و شبانه روزی می باشد و هر کدام از آنها دارای قسمت های عادی ، ویژه و VIP می باشد که بسته به انتخاب شما، بون محدودیت می توانید ثبت نام کنید . امکانات رفاهی تجهیز شده در تمام کمپ ها موجود می باشد . کمپ ها همگی دارای ناظر می باشد، در کمپ های شبانه روزی ناظران تمام مدت در کنار شما هستند و با دوربین مداربسته که در همه جا نصب شده است ، محیط را بررسی می کنند . اجازه استفاده از گوشی همراه ندارید ، والدین می توانند با کمپ تماس گرفته و از حال شما عزیزان با خبر شوند . امنیت دانش آموزان صد درصد تایید شده می باشد و والدین عزیز می توانند با خیال راحت فرزندانشان را به ما بسپارند . در مورد کمپ ها و خصوصیات آنها کاملا توضیح داده شده است ، با ما باشید و مطالب بعدی را مرور کنید .

نظرات دانش آموزانی که از کمپ آکادمی اوج استفاده کرده اند
کمپ مطالعاتی شد باعث شد من در فضایی کاملا کنکوری درس بخوانم
فضای کمپ مطالعاتی اوج برای درس خواندن بسیار آرام بود.
امکانات ویژه کمپ اوج باعث شد من در فضایی کاملا آرام مطالعه کنم.
ویژگی های کمپ مطالعاتی

کمپ پسرانه

کمپ مطالعاتی پسرانه ، محیطی ساکت و پر از انگیزه برای دانش آموزان پسر که نیاز به محیطی آرام ، دور از استرس و تمرکز زیاد نیاز دارند . در محیط کمپ می توانید ساعتها مطالعه کنید و با وجود دانش آموزان دیگری که مانند شما در پی هدف خودشان به کمپ مراجعه کردند نکات کنکوری را بررسی کنید و از تجربیات یکدیگر در درسها استفاده کنید . محیط کمپ هر روز شسته می شود و کاملا تمیز می باشد . امکانات رفاهی در اختیار شما می باشد تا بتوانید بدون محدودیت استفاده کنید .

کمپ مطالعاتی روزانه

کمپ مطالعاتی آموزشگاه علمی آزاد اوج به صورت روزانه می باشد. تا تمامی دانش آموزان بتوانند به طور روزانه در کمپ مطالعاتی شرکت کرده ، از محیط آنجا استفاده کنند و درس های کنکوری خویش را در این کمپ مطالعاتی مرور کنند.

کمپ عادی و کمپ ویژه VIP

کمپ مطالعاتی دارای ۳ قسمت می باشد ، که بسته به انتخاب شما ، می توانید ثبت نام کرده و استفاده کنید . یکی از آن ها کمپ مطالعاتی عادی است که همه دانش آموزان دختر و پسر می توانند در هر ساعت شبانه روزی وارد آنجا شده و به مطالعه بپردازند و یک نوع دیگر این کمپ مطالعاتی که بسیار جالب و شایان توجه است، کمپ مطالعاتی ویژه و کمپ مطالعاتی VIP می باشد که امکانات رفاهی- آموزشی این کمپ های مطالعاتی بسیار ویژه و خاص می باشند و دانش آموزان کنکوری را در جوی بسیار هیجان انگیز قرار می دهند که بتوان با استفاده از این همه امکانات و قابلیت های ویژه و خاص حس درس خواندن را در آن ها به وجود آورد و دانش آموز را ترغیب به مطالعه دروس عمومی و تخصصی مورد نیاز در کنکور سراسری ۹۹ کرد تا به این منظور بتوان با استفاده از این کمپ مطالعاتی گامی استوار در راستای موفقیت دانش آموزان برداشت.

ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در سروش دنبال کنید
ما را در فیسبوک دنبال کنید
ما را در پینترست دنبال کنید
ما را در توییتر دنبال کنید