0
07191009001

کمپ پسرانه

کمپ مطالعاتی

آموزشگاه اوج با هدف ایجاد محیطی مناسب مطالعه دانش آموزان عزیز و همراهی آنها در کنکور ۱۴۰۰ تدابیری اتخاذ کرد که یکی از آنها برپایی کمپ پسرانه می باشد . کمپ ها همگی دارای ناظر می باشد و با دوربین مداربسته که در همه جا نصب شده است ، کمپ را بررسی می کنند . در کمپ اجازه استفاده از گوشی همراه را ندارید ، والدین می توانند با کمپ تماس گرفته و از حال شما عزیزان با خبر شوند .

نظرات دانش آموزانی که از کمپ آکادمی اوج استفاده کرده اند
امکانات ویژه کمپ اوج باعث شد من توی محیط کاملا کنکوری درس بخونم.
فضای کمپ مطالعاتی اوج برای درس خواندن بسیار آرام بود.
با وجود مشاوران کمپ اوج من تونستم جواب تمام سوالات و اشکالتم رو بپرسم ؛ حتی وقتی که به استادام دسترسی نداشتم.
ویژگی های کمپ مطالعاتی

کمپ پسرانه

کمپ مطالعاتی پسرانه اوج ، محیطی ساکت دور از استرس برای دانش آموزان فراهم کرده است. در محیط کمپ می توانید ساعتها مطالعه کنید و در کنار دانش آموزان کنکوری دیگری که به کمپ مراجعه کردند نکات کنکوری را بررسی کنید و از تجربیات یکدیگر در درسها استفاده کنید .

کمپ معمولی و کمپ ویژه VIP

کمپ مطالعاتی دارای ۳ قسمت می باشد ، که بسته به انتخاب شما ، می توانید ثبت نام کرده و استفاده کنید . یکی از آن ها کمپ مطالعاتی عادی است که همه دانش آموزان دختر و پسر می توانند در هر ساعت شبانه روزی وارد آنجا شده و به مطالعه بپردازند و یک نوع دیگر این کمپ مطالعاتی که بسیار جالب و شایان توجه است، کمپ مطالعاتی ویژه و کمپ مطالعاتی VIP می باشد که امکانات رفاهی- آموزشی این کمپ های مطالعاتی بسیار ویژه و خاص می باشند و دانش آموزان کنکوری را در جوی بسیار هیجان انگیز قرار می دهند که بتوان با استفاده از این همه امکانات و قابلیت های ویژه و خاص حس درس خواندن را در آن ها به وجود آورد و دانش آموز را ترغیب به مطالعه دروس عمومی و تخصصی مورد نیاز در کنکور سراسری ۹۹ کرد تا به این منظور بتوان با استفاده از این کمپ مطالعاتی گامی استوار در راستای موفقیت دانش آموزان برداشت.

ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در سروش دنبال کنید
ما را در فیسبوک دنبال کنید
ما را در پینترست دنبال کنید
ما را در توییتر دنبال کنید