0
07191009001

کمپ

یکی از خدماتی که آموزشگاه علمی آزاد اوج هر ساله در اختیار کلیه دانش آموزان پسر و دختر قرار می دهد ، برقراری کمپ مطالعاتی آموزشگاه می باشد. کمپ مطالعاتی به مکانی غرق در سکوت و آرامش اطلاق می گردد که دانش آموزان مقطع دبیرستانی می توانند با استفاده از جو آرام و به دور از حاشیه آن مکانی بسیار مناسب برای درس خواندن آن های خویش را یافته و از این مکان برای استفاده به جا و درست در راستای موفقیت در کنکور سراسری ۹۹ بیشترین بهره وری را داشته باشند تا دیگر هیچ گونه عذر و بهانه ای برای درس نخواندن آن ها وجود نداشته باشد. چرا که بسیاری از داوطلبان کنکورهای سراسری از اینکه در خانواده شلوغ و پرجمعیتی زندگی می کنند، در رنج و عذاب هستند و به خوبی نمی توانند درس و مطالعات خویش را برای کسب رتبه های برتر در کنکور سراسری به پیش ببرند و دائما این مسئله را زمینه ساز درس نخواندن خود به حساب می آورند. ولی کمپ مطالعاتی آموزشگاه اوج در راستای ارتقاء سطح سواد آموزشی دانش آموزان پسر و دختر برپا گشته است تا دانش آموزان مکانی مناسب و خلوت را برای مطالعه خود در دست داشته باشند. در ادامه به ارائه توضیحاتی در خصوص این کمپ مطالعاتی خواهیم پرداخت.

نظرات دانش آموزانی که از کمپ آکادمی اوج استفاده کرده اند
کمپ مطالعاتی شد باعث شد من در فضایی کاملا کنکوری درس بخوانم
فضای کمپ مطالعاتی اوج برای درس خواندن بسیار آرام بود.
امکانات ویژه کمپ اوج باعث شد من در فضایی کاملا آرام مطالعه کنم.
ویژگی های کمپ مطالعاتی

کمپ مطالعاتی که آموزشگاه علمی آزاد اوج آن را برای استفاده از دانش آموزان در نظر گرفته است؛ دارای ویژگی های منحصر به فردی است. از جمله این ویژگی های منحصر به فرد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کمپ دخترانه و پسرانه

کمپ مطالعاتی دخترانه و پسرانه در اختیار دانش آموزان دختر و پسر قرار گرفته است تا دانش آموزان دختر و پسر بتوانند در فضایی بسیار مناسب در کنار هم جنس ها و رقبای خویش به مطالعه دروس عمومی و تخصصی خویش بپردازند تا بتواند گوی میدان را از سایر رقبای دیگر بربایند. ضمن اینکه آنان می تواند با توجه به مجزا بودن دختر و پسر در کمپ مطالعاتی، خیلی راحت و آزادانه در یک فضایی بسیار دلنشین و سرشار از آرامش و سکوت مطلق، درس های خود را مرور کنند تا در کنکور سراسری ۹۹ از رقبای خود عقب نمانند. دانش آموزان می توانند از امکانات این کمپ مطالعاتی و جو بسیار مناسب آن بهره لازم را برده و خود را برای کنکور سراسری آماده سازند.

کمپ مطالعاتی روزانه و شبانه

کمپ مطالعاتی آموزشگاه علمی آزاد اوج به صورت روزانه و شبانه می باشد. تا تمامی دانش آموزان بتوانند در هر ساعتی از شبانه روز در کمپ مطالعاتی شرکت کرده و درس های کنکوری خویش را در این کمپ مطالعاتی مرور کنند.

کمپ عادی و کمپ ویژه VIP

دو نوع کمپ مطالعاتی برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است که یکی از آن ها کمپ مطالعاتی عادی است که همه دانش آموزان دختر و پسر می توانند در هر ساعت شبانه روزی وارد آنجا شده و به مطالعه بپردازند و یک نوع دیگر این کمپ مطالعاتی که بسیار جالب و شایان توجه است، کمپ مطالعاتی ویژه یا VIP می باشد که امکانات رفاهی- آموزشی این کمپ مطالعاتی بسیار ویژه و خاص می باشد و دانش آموزان کنکوری را در جوی بسیار مهیج و هیجان انگیز قرار می دهند که بتوان با استفاده از این همه امکانات و قابلیت های ویژه و خاص حس درس خواندن را در آن ها به وجود آورد و دانش آموز را ترغیب به مطالعه دروس عمومی و تخصصی مورد نیاز در کنکور سراسری ۹۹ کرد تا به این منظور بتوان با استفاده از این کمپ مطالعاتی گامی استوار در راستای موفقیت دانش آموزان برداشت.

ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در سروش دنبال کنید
ما را در فیسبوک دنبال کنید
ما را در پینترست دنبال کنید
ما را در توییتر دنبال کنید