0
07191009001

آزمون آنلاین جامع تک درس

دانش آموزان با شرکت در آزمون های آزمایشی تمرین می کنند تا زمان خود را در جلسه آزمون مدیریت کنند و بتوانند به هر درس با توجه به سختی سوالات زمان اختصاص دهند. همین طور دانش آموزان با شرکت در آزمون های آزمایشی تمرین میکنند که برای انتخاب گزینه درست عجله نکنند و همواره در نظر داشته باشند که آزمون هماهنند آزمون سراسری دارای نمره منفی است. همچنین دانش آموزان با شرکت در آزمون های آزمایشی مطالب کتاب های خود را به صورت مبحثی مطالعه و مرور می کنند و با انواع سوالاتی که امکان دارد از یک مبحث مطرح شود آشنا می شوند . شرکت در آزمون های آزمایشی باعث می شود که دانش آموزان به این نکته پی ببرند که باید صورت سوال را به طور کامل مطالعه کنند و در انتخاب گزینه ها عجله ای نداشته باشند. شما با شرکت در یک آزمون آزمایشی هم روند مطالعاتی بهتر و منسجم تری پیدا خواهید کرد، هم با سایر رقبای خود از سراسر کشور مورد سنجش و ارزیابی قرار خواهید گرفت. مطمئن باشید شرکت در آزمون آزمایشی دست آوردهای بسیار خوبی برای شما در ادامه مسیر مطالعاتی‌تان به همراه خواهد داشت. کانون فرهنگی آموزش همان غول آزمون‌های آزمایشی‌ است که سال‌هاست در عرصه کنکور خودنمایی می‌کند! نام کنکور و قلم چی دیگر به هم گره خورده و گویی دو عضو جدا نشدنی هستند. این روزها برای خیلی از کنکوری‌ها راهی جز روش طراحی شده کانون برای رسیدن به دانشگاه وجود ندارد. آموزشگاه اوج همواره در این راستا اقدام به برگزاری آزمون های هماهنگ با آزمون های قلم چی نموده است.

نظرات دانش آموزان در مورد آزمون های آزمایشی
توانستم تمامی نکات درس مربوطه را یاد بگیرم.
استاد هر جلسه آزمون میگرفت و آموخته های ما را به چالش میکشید.
در کلاس درس بهترین اساتید کشور شرکت کردم و کاملا راضی بودم.
آزمون های آزمایشی و نحوه برپایی آن ها

همه ساله آزمون های آزمایشی از طرف دانش آموزان مورد استقبال دانش آموزان کنکوری قرار گرفته است به گونه ای که دانش آموزان به علت این که با روند کنکور و سوالات آشنا نیستند برای آشنایی بیشتر در آزمون های آزمایشی شرکت می کنند و خود را در مرحله ارزیابی قرار می دهند و تمام مطالعات خود را به چالش می کشند . دانش آموزان با شرکت در آزمون های آزمایشی به نقاط ضعف و قوت خود پی می برند و همواره می کوشند تا نقاط ضعف خود را بهبود بخشند و همواره در جهت پیشرفت خود تلاش کنند . شرکت در آزمون های آزمایشی باعث میشود که دانش آموزان با بهره گیری از یک برنامه ریزی جامع و منسجم به مطالعات خود نظم ببخشند و بتوانند دروس مطالعاتی خود را مورد سنجش و ارزیابی قرار دهند . با پیشرفت در هر آزمون نسبت به آزمون قبل در آزمون های آزمایشی دانش آموز می تواند روند مطالعاتی خود را بهبود بخشد و بتواند با تمرکز بر روی نقاط قوت و رفع نقاط ضعف خود در کنکور سراسری موفق شود.

آزمون آنلاین جامع تک درس

موسسه اوج همواره با برگزاری آزمون های آزمایشی به دانش آموزان کمک می کند تا با آسودگی خاطر بیشتری در جلسه کنکور شرکت کنند . در این راستا موسسه با برگزاری آزمون های آزمایشی به صورت حضوری به تمامی دانش آموزان این امکان را می دهد که قبل از کنکور مطالعات خود را به چالش بکشند و بتوانند بدون هیچ گونه استرسی در جلسه کنکور شرکت کنند همچنین دانش آموزان می توانند با شرکت در آزمون های آنلاین جامع تک درس با انتخاب اینکه کدام درس خود را می خواهند آزمون بدهند و مطالعات خود را محک بزنند. این آزمون ها ویژه دانش آموزان رشته تجربی و ریاضی بوده و تمامی دانش آموزان کلاس های دهم ، یازدهم و دوازدهم می توانند در این آزمون ها شرکت کنند.

ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در سروش دنبال کنید
ما را در فیسبوک دنبال کنید
ما را در پینترست دنبال کنید
ما را در توییتر دنبال کنید