0
07191009001

آزمون آنلاین جامع

یکی از مراحل مطالعه برای کنکور سراسری مرحله آزمون و ارزیابی می باشد . در این مرحله دانش آموزان با شرکت در آزمون های آزمایشی تمامی مطالعات خود را به چالش می کشند . هدف از شرکت در آزمون های آزمایشی صرفا سنجیدن رتبه و درصد و تراز و مقایسه با دیگران نیست بلکه علاوه بر سنجش، یک فایده مهم آزمون دادن شناسایی نقص ها و ضعف های دانش آموزان است که این مورد با شرکت در آزمون و ارزیابی کردن آزمون در بعدازظهر همان روز امکان پذیر میشود . علاوه بر این سر جلسه آزمون دانش آموز در طول حدود ۴ ساعت یادگیری خالص و مفید دارد چون تمام توان مغز دانش آموز درگیر تمرکز روی سوالات، یادآوری مفاهیم مطالعه شده و حل کردن سوالات است. همین یادآوری مفاهیم مطالعه شده برای جواب دادن به سوالات آزمون آزمایشی نوعی یادگیری و مرور درس ها به حساب می آید.

نظرات دانش آموزان در مورد آزمون های آزمایشی
توانستم تمامی نکات درس مربوطه را یاد بگیرم.
استاد هر جلسه آزمون میگرفت و آموخته های ما را به چالش میکشید.
در کلاس درس بهترین اساتید کشور شرکت کردم و کاملا راضی بودم.
یادگیری و آزمودن تکنیک های تست زنی

میزان مطالعه و سطح دانش تنها فاکتور تأثیرگذار در موفقیت کنکور نیست. کنکور به‌عنوان یک آزمون تستی، نیاز به اعمال روش‌ها و تکنیک‌هایی خاص دارد تا بتوان از سطح دانش داوطلب، حداکثر استفاده را برد.بررسی روش‌های طبقه‌بندی اطلاعات، مدیریت زمان، روش‌های خاص تست زنی مانند ضربدر و منفی، استراتژی بازگشت و مهارت در پاسخ ندادن به سوال‌های شک دار از جمله مواردی است که تنها با آموزش روش‌های تست زنی و اعمال آن‌ها در یک کنکور شبیه‌سازی‌شده امکان‌پذیر می‌شود.بهتر است در مراحل آغازین و شروع مطالعه، زمانی را به یادگیری روش‌های نوین تست زنی اختصاص دهید تا بتوانید در تمامی کنکور‌ها و آزمون‌های آزمایشی پیش از کنکور از این روش‌ها و تکنیک‌ها استفاده کنید. با تکرار تکنیک‌های تست زنی می‌توان به یک راهکار مناسب و شخصی برای استفاده بهینه از زمان و پاسخ به پرسش‌های تستی رسید.

آزمون های حضوری جامع

آموزشگاه اوج با برگزاری آزمون های آزمایشی به دانش آموزان کمک می کند تا تمامی مطالعات خود را به چالش بکشند و بتوانند خود را برای کنکور سراسری آماده کنند . موسسه اوج با برگزاری آزمون های آنلاین به صورت جامع به دانش آموزان این امکان را میدهد تا بتوانند از دروسی که مطالعه کرده اند و در آنها آمادگی دارند آزمون بدهند و میزان و کیفیت مطالعه خود را در دروس بسنجند . این آزمون به دانش آموزان کمک می کند تا بتوانند میزان فهم آنها از مطالعه دروس را مورد سنجش قرار دهند و اگر در درسی ضعف داشته باشند آن را جبران کنند.

ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در سروش دنبال کنید
ما را در فیسبوک دنبال کنید
ما را در پینترست دنبال کنید
ما را در توییتر دنبال کنید