0
07191009001

آزمون های هماهنگ با قلم چی

شما با شرکت در یک آزمون آزمایشی هم روند مطالعاتی بهتر و منسجم تری پیدا خواهید کرد، هم با سایر رقبای خود از سراسر کشور مورد سنجش و ارزیابی قرار خواهید گرفت. مطمئن باشید شرکت در آزمون آزمایشی دست آوردهای بسیار خوبی برای شما در ادامه مسیر مطالعاتی‌تان به همراه خواهد داشت. کانون فرهنگی آموزش همان غول آزمون‌های آزمایشی‌ است که سال‌هاست در عرصه کنکور خودنمایی می‌کند! نام کنکور و قلم چی دیگر به هم گره خورده و گویی دو عضو جدا نشدنی هستند. این روزها برای خیلی از کنکوری‌ها راهی جز روش طراحی شده کانون برای رسیدن به دانشگاه وجود ندارد. آموزشگاه اوج همواره در این راستا اقدام به برگزاری آزمون های هماهنگ با آزمون های قلم چی نموده است.

نظرات دانش آموزان در مورد آزمون های آزمایشی
توانستم تمامی نکات درس مربوطه را یاد بگیرم.
استاد هر جلسه آزمون میگرفت و آموخته های ما را به چالش میکشید.
در کلاس درس بهترین اساتید کشور شرکت کردم و کاملا راضی بودم.
آزمون های آزمایشی و نحوه برپایی آن ها

همه ساله آزمون های آزمایشی از طرف دانش آموزان مورد استقبال دانش آموزان کنکوری قرار گرفته است به گونه ای که دانش آموزان به علت این که با روند کنکور و سوالات آشنا نیستند برای آشنایی بیشتر در آزمون های آزمایشی شرکت می کنند و خود را در مرحله ارزیابی قرار می دهند و تمام مطالعات خود را به چالش می کشند . دانش آموزان با شرکت در آزمون های آزمایشی به نقاط ضعف و قوت خود پی می برند و همواره می کوشند تا نقاط ضعف خود را بهبود بخشند و همواره در جهت پیشرفت خود تلاش کنند . شرکت در آزمون های آزمایشی باعث میشود که دانش آموزان با بهره گیری از یک برنامه ریزی جامع و منسجم به مطالعات خود نظم ببخشند و بتوانند دروس مطالعاتی خود را مورد سنجش و ارزیابی قرار دهند . با پیشرفت در هر آزمون نسبت به آزمون قبل در آزمون های آزمایشی دانش آموز می تواند روند مطالعاتی خود را بهبود بخشد و بتواند با تمرکز بر روی نقاط قوت و رفع نقاط ضعف خود در کنکور سراسری موفق شود.

آزمون های هماهنگ با قلم چی

موسسه اوج همواره با برگزاری آزمون های آزمایشی به دانش آموزان کمک می کند تا با آسودگی خاطر بیشتری در جلسات آزمون های آزمایشی قلم چی شرکت کنند . در این راستا موسسه با برگزاری پیش آزمون های هماهنگ با آزمون های قلم چی و آزمون های جبرانی هماهنگ با آزمون های قلم چی به تمامی دانش آموزان این امکان را می دهد که قبل از آزمون قلم چی تمامی مطالعات خود را به چالش بکشند و بتوانند با آسودگی خاطر و بدون هیچ گونه استرسی در جلسه آزمون قلم چی شرکت کنند همچنین دانش آموزان می توانند با شرکت در آزمون های جبرانی قلم چی این امکان را به خود بدهند که اگر در به هر دلیلی نتوانستند در آزمون های قلم چی شرکت کنند بتوانند با شرکت در این آزمون ها زمان و آزمون از دست رفته را جبران کنند و مطالعات خود را محک بزنند. این آزمون ها ویژه دانش آموزان رشته تجربی و ریاضی و بوده و تمامی دانش آموزان کلاس های دهم ، یازدهم و دوازدهم می توانند در این آزمون ها شرکت کنند.

ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در سروش دنبال کنید
ما را در فیسبوک دنبال کنید
ما را در پینترست دنبال کنید
ما را در توییتر دنبال کنید