0
07191009001

همایش آنلاین

در همایش های آنلاین کنکور حضور دانش آموزان  به صورت غیر حضوری می باشد و همایش ها به صورت آنلاین ، از طریق ویدئو کنفرانس انجام می گیرد . موسسه کنکور اوج با استفاده از پیشرفته ترین امکانات و تکنولوژی های روز این امکان را در اختیار دانش آموزان در سراسر میهن عزیزمان قرار داده است تا بتوانند در همایش ها با استفاده از اینترنت شرکت نمایند . همایش ها به دو صورت انگیزشی و آموزشی برگزار می گردد .همایش های انگیزشی با حضور مجرب ترین و برگزیده ترین مشاوران در کل کشور برگزار می شود و در همایش های آموزشی که محتوای آن جمع بندی دروس می باشد ، برای هر درس به طور جداگانه برگزار می گردد .

همایش ها بدون هیچ گونه تفاوتی در محتوای آموزشی با همایش های حضوری برگزار می گردد . دانش آموز می تواند از طریق گوشی همراه و یا لپ تاپ در منزل خود و یا هر جایی دیگری که باشد شرکت کند . این امکان فرصت مناسبی برای همه دانش آموزان علی الخصوص دانش آموزانی که  مطالب درسی خود را کاملا مرور کرده و تسلط کافی بر روی نکات دارند می باشد . آنها می توانند اشکالات خود را یادداشت کرده و در زمان برگزاری همایش با استاد مربوطه عنوان نمایند ، موضوع بررسی می شود و رفع اشکال به صورت کامل انجام می شود ، این امر به دیگر دانش آموزان نیز کمک می کند که از مواردی که بقیه دانش آموزان عنوان می کنند ، استفاده نمایند و به یادگیری آنها کمک خواهد کرد . همچنین والدین ، بدون هیچ گونه نگرانی برای رفت و آمد فرزندشان و همچنین با صرفه جویی در هزینه،  بر آموزش استاد و یادگیری فرزندشان نیز نظارت داشته باشند . تمامی مشاوران و  اساتید که در همایش حضور به عمل می آورند و با موسسه کنکور اوج همکاری می نمایند جزء برترین و محبوب ترین افراد در زمینه آموزش کنکور و همچنین دارای سال ها تجربه در این زمینه می باشند. مشاوران به شما کمک می کنند تا مشکلاتی مانند استرس ، نگرانی ، نا امیدی و احساس ناتوانی که اغلب قبل از کنکور دانش آموزان زیادی را درگیر می کند ، را بر طرف کنید . آنها با شما صحبت می کنند و مشکلات و درگیری های ذهنی شما را می شنوند و راه هایی را جهت مقابله با موارد مذکور و همچنین روش هایی برای درک بهتر مطالب و یادگیری بیشتر به شما ارائه

می دهند

توصیه اساتید به دانش آموزان برای شرکت در همایش ها این است که قبل از شرکت در همایش حتما مطالعات لازم را انجام داده باشند چرا که مطالب ارائه شده در همایش ها بیشتر حول محور رفع اشکال موارد درسی ، دوره کردن و عنوان کردن مطالب مهم و همچنین آموزش نکته و تست می باشد ، به همین دلیل اگر دانش آموز مطالب درسی را کامل یاد نگرفته باشد  نمی تواند اشکالات درسی خود را متوجه شده باشد و همین امر باعث می شود فرد بهره کافی از همایش نبرده و زمان خود را هدر دهد .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *