0
07191009001

همایش های آنلاین کنکور

همایش های کنکوری معمولاً در اردیبهشت ماه هر سال برگزار می گردد ، چرا که نزدیک ترین زمان به  برگزاری کنکور است  و فرصت مناسبی برای مرور درسها می باشد .

موسسه کنکور اوج همایش های کنکوری را با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز و با بهرمندی از بهترین و با تجربه ترین اساتید کشور با این هدف که همه دانش آموزان حق موفقیت در کنکور را دارند ، همایش هایی را به صورت آنلاین برگزار می کند . شما می توانید با پرداخت هزینه ای بسیار کمتر از همایش های حضوری و بدون صرف وقت و همچنین مبلغ های گزافی که برای رفت و آمد پرداخت می شود در هر منطقه ای از شیراز و یا در هر شهری که باشید تنها با ثبت نام در سایت آکادمی اوج یکی از شرکت کننده های این همایش ها باشید .

در همایش های آنلاین ، مانند همایش حضوری روابط به صورت چهره به چهره می باشد و استاد می تواند تمام حالات روحی شرکت کننده را ببیند و نسبت به شرایط دانش آموزان روند آموزش را ادامه دهد . این مورد در یادگیری بهتر دانش آموز بسیارتاثیر گزار خواهد چرا که هر چقدر روابط صمیمانه تری بین افراد شرکت کننده باشد جو بهتری و مناسب تری برای آموزش و حتی اگر زمان همایش طولانی باشد ، شرکت کنندگان را خسته نمی کند .
دانش آموزی  که کل سال مشغول مطالعه و یادگیری بوده است با شرکت در همایش ها می تواند مرور کاملی بر درس یا دروس مورد نظر خود داشته باشد ، این موضوع  کمک خواهد کرد که داوطلب با آمادگی بیشتری در همایش شرکت کند ،  یادگیری بهتر نکات درسی و رفع اشکال زود تر انجام می گیرد و  افراد  بیشترین بهره را از شرکت در همایش می برند .

موضوع هایی که در همایش های آنلاین مطرح می شود با همایش های حضوری هیچگونه تفاوتی نخواهد داشت ، تنها تفاوت آنها در نحوه برگزاری همایش می باشد . دانش آموزان می توانند با استفاده از اینترنت و گوشی همراه یا لپ تاپ در هر کجا که باشند در همایش های آنلاین شرکت کنند . هزینه همایش های آنلاین بسیار کمتر از همایش های حضوری است  و به دلیل اینکه افراد در هر منطقه و یا هر شهری که باشند می توانند ، جزء شرکت کنندگان باشند و در همایش شرکت کنند بسیار بیشتر از همایش های حضوری مورد استقبال قرار گرفته است .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *