0
07191009001

همایش های جمع بندی کنکور ۹۹

 کم کم داریم به روز شما کنکور نزدیک می شویم ، این روزها برای داوطلبان کنکور روزهای طلایی می باشد و زمان مانند طلا با ارزش می شود . معمولا دانش آموزان در این روزها به دنبال موسسات کنکوری هستند که همایش های جمع بندی برگزار می کنند تا بتوانند با شرکت در همایش ها قدم آخر را برای موفقیت در کنکور بردارند .

آموزشگاه کنکور اوج امسال به رسم هر ساله کنار شما می باشد تا موفقیت با رتبه بالا را در کنکور کسب کنید .

معمولاً جمع بندی کار دشواری برای دانش آموزان می باشد و اکثر دانش آموزان کلا با مبحث و روش جمع بندی آشنایی ندارند و یا به دلیل حجم بالای مباحث درسی نمی توانند این کار را به طور کامل انجام دهند،  به همین دلیل آنها نیاز به آموزشی مناسب و کامل در این زمینه دارند . ما به شما  شرکت در همایش های جمع بندی کنکور ۹۹ را پیشنهاد می کنیم .

آموزشگاه کنکور اوج با همراهی برترین ، محبوب ترین و با تجربه ترین اساتید کشور در زمینه کنکور بهترین و اصولی ترین روش را برای جمع بندی دروس را به شما آموزش خواهند داد .

 در  همایش های جمع بندی،  درس مورد نظر شما در تمام مقاطع تحصیلی به طور کامل مرور می شود ، نکات مهم کنکوری ، روش های صحیح و اصولی تست زنی آموزش داده می شود ، تمامی مباحث مهم درسی دوره و رفع اشکال می شود . اساتید با تجربه ای که طی سالها فعالیت مثمر به ثمر در زمینه کنکور انجام داده اند جزوه هایی که مخصوص دوران جمع بندی می باشد را در اختیار دانش آموزان قرار می دهند که تاثیر بسیاری در یادگیری و موفقیت در کنکور دارد .

از جمله ویژگی های بسیار خوبی که آموزشگاه کنکور اوج در اختیار داوطلبان و شرکت کنندگان قرار می دهد ، مشاوره تخصصی جهت آمادگی هرچه بهتر دانش آموزان برای کنکور و ارائه راه کارهایی برای کم کردن استرس و نگرانی قبل و زمان برگزاری کنکور می باشد . ضمن مواردی که گفته شد دادن برنامه ریزی صحیح و کامل جهت مرور درس ها و ساعت مطالعه منظم از دیگر امکانات شرکت در همایش های جمع بندی می باشد .

همایش ها در سالن هایی با امکانات پیشرفته و بزرگ همراه با پذیرایی و همچنین پیشرفته ترین تکنولوژی روز مانند تخته هوشمند ، دوربین های فیلم برداری حرفه ای جهت آموزش استفاده می شود .

هدف ما موفقیت تک تک شما عزیزان در عرصه کنکور و مراحل بالاتر می باشد ، امید است که گامی مؤثر جهت ارتقاء پیشرفت دانش آموزان کشور عزیزمان برداشته شود .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *