0
07191009001

همایش های جمع بندی

موسسه کنکور اوج  جهت ارتقاء قبولی دانش آموزان کشور در کنکور با همراهی بهترین و باتجربه ترین اساتید کشور همایش هایی را برگزار می کنند که به جمع بندی تمامی دروس رشته ریاضی ، رشته تجربی و دروس عمومی پرداخته است .

دانش آموزانی که در کل سال دروس مربوطه کنکور را مطالعه کرده باشند  با شرکت در این همایش ها می توانند مرور کاملی بر روی درس ها انجام دهند ، نکات کلیدی کنکور را یادداشت کرده و اشکالات درسی خود را رفع نمایند . استاد مربوطه با تجربه ای که دارد و با دیدن شرایط فکری و روحی دانش آموزان ، فضای  مراسم را طوری هدایت می کند تا دانش آموزان بیشترین بهره را از شرکت در مراسم ببرند ، آنها شرایط را به گونه ای برنامه ریزی می کنند که همه دانش آموزان فعالیت داشته باشند و محیط شاد و پر نشاط باشد .

اغلب همایش ها در اردیبهشت هر  سال برگزار می شود . اساتید معروف و مجرب در جلسه حضور پیدا می کنند. مطالبی که در همایش ها توسط اساتید مطرح می شود در اغلب اوقات  شبیه به سوالات کنکور می باشد و اگر دانش آموز با آمادگی کامل به این معنی که درس مورد نظر را در چند روز قبل از برگزاری همایش به طور کامل مرور کرده باشد و در جلسه حضور یابد، می تواند بیشترین با بیشترین رتبه در کنکور موفق شود . دانش آموزان باید این نکته را بدانند که هدف از برگزاری همایش های جمع بندی ، دوره و تثبیت مطالب خوانده شده می باشد !بعضی از دانش آموزان بدون خواندن مطالب در جلسات شرکت می کنند چرا که فکر می کنند همایش ها آموزشی می باشد ولی این مورد ممکن است به ضرر بزند و باعث شود بهره لازم را نبرید و هزینه پرداختی شما و زمانی که برای دانش آموزان پشت کنکوری حکم طلا را دارد هدر بدهند . تجربه ای که اغلب دانش آموزان موفق و همچنین اساتید در اختیار پشت کنکوری ها قرار می دهند این مورد می باشد که درسهایی مانند فیزیک ، ریاضی و شیمی که اغلب دارای فرمول هستند و یا درسهای عمومی مانند ادبیات که بسیار گسترده می باشد ، جهت بهرمندی بالا از مطالب و همایش حتما به طور کامل دروس را مرور کنند و فرمول ها را کامل یادگرفته بگیرند . همایش های جمع بندی صرفا جهت دوره دورس و عنوان مباحث انگیزشی می باشد و مبحث جدیدی آموزش نمی دهند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *