0
07191009001

همایش های نکته و تست

آموزشگاه کنکور اوج با داشتن سالها تجربه در کنکور و شناخت دقیق نیازمندیهای دانش آموزان و داوطلبان کنکور همایش هایی را برگزار می کند که با همکاری محبوب ترین و با تجربه ترین اساتید کشور انجام می پذیرد و با آموزش صحیح و کاربردی ، دانش آموزان میتوانند  بیشترین بهره را از  جلسات برده و در کنکور نیز با کسب بالاترین رتبه موفق شوند .

از جمله همایش هایی که توسط آموزشگاه کنکور اوج برگزار می شود ، همایش های نکته و تست می باشد که همه ساله با استقبال بی نظیر دانش آموزان روبرو می شود .

دانش آموزان زیادی هستند که متاسفانه علی رغم خواندن زیاد ، نمی توانند در کنکور به رتبه دلخواه خود برسند ، به این علت که توانایی تست زدن در زمان برگزاری کنکور ندارند و به دلیل داشتن استرس نمی توانند تمرکز خود را جهت تست زدن بالا ببرند و یا نکات کلیدی را نمی دانند ، ما به این افراد پیشنهاد می کنیم که حتما در همایش های نکته و تست آموزشگاه کنکور اوج شرکت نمایند .

شرکت در این همایش های مزایای بسیاری دارد که به طور خلاصه به آنها اشاره می کنیم :

۱ – بهره گیری بسیار بالا از اساتید برتر کنکور

اساتیدی که در همایش ها تدرس می کنند همگی سالهاست که در این زمینه فعالیت داشته و با تمام نکات و روش صحیح تست زدن آشنایی دارند . آنها روش های تخصصی تست زدن برای هر درس را به شما توضیح خواهند داد و تست ها و نکات کنکوری را به طور کامل به دانش آموز آموزش می دهند .

۲- برنامه ریزی قبل از کنکور

با نزدیک شدن به روزهای کنکور ، ارزش زمان برای دانش آموز بسیار بالا می رود و هر دقیقه حکم طلا خواهد داشت ، به همین دلیل اگر برنامه ریزی صحیحی و کاربردی برای این روزها نداشته باشید علاوه بر اینکه نگرانی شما بیشتر خواهد شد ، ممکن است بر یادگیری شما نیز تاثیر بگذارد . دانش آموز با شرکت در این همایش ها به کمک اساتید با تجربه برنامه ریزی مناسبی و انجام می دهند که درصد موفقیت در کنکور را بالا می برد .

۳- توضیح نکات کنکوری

آموزش تمامی نکات مهم کنکوری، راه حل ها و فرمول ها( برای دروسی مانند ریاضی ، شیمی ، فیزیک ، آمار و احتمال و از این دست دروس که اغلب سوالات دارای فرمول می باشد و اگر دانش آموز روش صحیح تست زدن را به طور کامل آموزش ندیده باشد ، زمان زیادی را در زمان برگزاری جلسه کنکور از دست می دهد ) ، مطالب حفظی ( دروسی مانند ادبیات ، عربی ، زبان انگلیسی و …. که کاملا حفظی می باشند ) درهمایش های نکته و تست آموزش داده می شود.

۴- مناسب برای افرادی که در طول سال مطالعه ای نداشته اند .

کسانی که به علت تغییر رشته درسی به عنوان مثال  فرد رشته تحصیلی خود را از فنی حرفه ای به تجربی تغییر داده است ، کسانی که شاغل هستند  و زمان زیادی برای مطالعه نداشته اند و یا افرادی که بعد از سالها دوباره تصمیم به ادامه تحصیل دارند ، ما به آنها پیشنهاد می کنیم که برای موفقیت در کنکور حتما در  همایش های نکته و تست شرکت کنند ، چرا که مرور کاملی بر روی مهمترین مباحث درسی و کنکوری انجام می شود ، مباحث طبقه بندی می شوند و سوالات کنکور سالهای قبل دوره می شود و مهمترین نکته که این نوع آموزش یادگیری بیشتری برای اینگونه افراد خواهد داشت .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *