0
07191009001

پیش آزمون هماهنگ با قلمچی رشته تجربی

آموزشگاه علمی آزاد اوج برای آمادگی دانش آموزان پسر و دختر دبیرستانی کنکور اولی که تاکنون تجربه کنکور نداشته اند، آزمون های آزمایشی برگزار می کند تا بتواند با استفاده از این آزمون ها تا حد بسیار زیادی دانش آموزان را در تمامی دروس عمومی و تخصصی خویش به سطح قابل توجه بالا ببرند تا به این منظور بتوان شاهد پیشرفت چشمگیر آن ها در آزمون اصلی کنکور سراسری ۹۹ شد. همان طور که مستحضر هستید، آموزشگاه علمی آزاد اوج یکی از برترین آموزشگاه های سطح کشور است که با گماردن اساتید برتر کشوری در دل خود توانسته است در طی این چند سال اخیر کمک شایان توجهی به تمامی دانش آموزان پسر و دختر مقطع دبیرستان کند و رشد و پیشرفت آن ها را در کنکور سراسری سال های پیش تضمین کند. در همین راستا با توجه به اینکه اساتید این آموزشگاه همگی از جمله اساتید برتر کشوری به حساب می آیند و تألیف کتاب های کمک درسی – آموزشی نیز از جمله مزیت های قابل ذکر و شایان توجه آن ها به حساب می آید، دانش آموزان می توانند از آن ها نهایت بهره را برده و به کنکور سراسری به مثابه یک امتحان ساده نگاه کنند و هیچ گونه استرسی در سر راه خویش ایجاد نسازند.

نظرات دانش آموزان در مورد آزمون های آزمایشی
توانستم تمامی نکات درس مربوطه را یاد بگیرم.
استاد هر جلسه آزمون میگرفت و آموخته های ما را به چالش میکشید.
در کلاس درس بهترین اساتید کشور شرکت کردم و کاملا راضی بودم.
کاهش استرس و افزایش اعتماد به نفس

شاید باورکردنی نباشد، اما حافظه عضله حتی در شرایطی مانند کنکور نیز تأثیرگذار است و می‌تواند منجر به افزایش سرعت در تست زدن شود. بدن ما به‌صورت خودکار، فعالیت‌های تکراری را در مدت‌زمانی کمتر از فعالیت‌های عادی انجام می‌دهد.درست مثل فردی که دوچرخه‌سواری یادگرفته یا می‌تواند والیبال بازی کند، تست زدن نیز نیاز به هماهنگی ذهن و عضلات بدن دارد. در این بین آزمون‌های آنلاین با توجه به در دسترس بودن می‌توانند به گزینه‌ای مناسب برای بهبود رابطه مغز و عضلات دست و بدن تبدیل شوند.شما با قرارگرفتن در شرایط پر استرس کنکور می‌توانید در مورد بسیاری از مشکلات پیش‌بینی‌نشده از جمله شکل نشستن و خستگی ناشی از آن، تصمیم‌گیری کنید و پیش از شروع این ماراتون خسته‌کننده، هماهنگ و آماده باشید.

پیش آزمون های هماهنگ با قلم چی

آموزشگاه اوج با برگزاری آزمون های آزمایشی به دانش آموزان کمک می کند تا تمامی مطالعات خود را به چالش بکشند و بتوانند خود را برای کنکور سراسری آماده کنند . موسسه اوج با برگزاری پیش آزمون های هماهنگ با آزمون های قلم چی این امکان را به تمامی دانش آموزان می دهد تا خود را برای حضور در آزمون قلم چی آماده کنند و بتوانند بدون استرس و با آسودگی خاطر در آزمون قلم چی شرکت کنند . پیش آزمون های هماهنگ با آزمون های قلم چی به منظور استفاده دانش آموزانی برگزار می شود که در فاصله بین دو آزمون دروس خود را مطالعه کرده باشند . این آزمون باعث می شود که دانش آموز به خود فرصتی دوباره بدهد تا مطالعات خود را به چالش بکشد و بتواند میزان توانایی خود را بسنجد. این آزمون های برای تمامی دانش آموزان رشته تجربی در مقطع دهم و یازدهم و دوازدهم برگزار می شود و دانش آموزان می توانند از آنها استفاده کنند .

ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در سروش دنبال کنید
ما را در فیسبوک دنبال کنید
ما را در پینترست دنبال کنید
ما را در توییتر دنبال کنید