0
07191009001

کلاس رفع اشکال

کلاس های

موسسه آموزشی اوج در نظر دارد با بررسی مشکلات و نیاز های دانش آموزان با برگزاری کلاس های رفع اشکال به رفع این مهم اقدام کند. کلاس های رفع اشکال بیشتر به منظور رفع اشکالات دانش آموزان در دروس مختلف برگزار می شوند و به دانش آموزان این امکان را می دهد که دروسی را که در طول سال تحصیلی خوب مطالعه نکره اند و در آنها دچار اشکالاتی هستند با ثبت نام در کلاس های رفع اشکال موسسه اوج بتوانند اشکالات خود را با توجه به اینکه معلمان مدارس در ایام امتحانات در دسترس نیستند حل کنند.

کلاس های رفع اشکال حضوری

کلاس رفع اشکال حضوری به صورت حالت چهره در چهره نقش کلیدی در سطح کیفی فرایند آن به وجود می آورد و اساتید می توانند با مشاهده روحیات و انگیزه داوطلبان کلاس رفع اشکال را مدیریت کنند و متناسب با آن برنامه های خود را پیش ببرند. درکلاس رفع اشکال حضوری داوطلبان کنکوری فارغ از افکار منفی و با حضور موثر در جلسات رفع اشکال و با بکارگیری توانایی های استاد اقدام به پرسیدن سوالات و اشکالات خود می نمایند و استاد با توجه به تجربیات کاری و دانش و تخصص خود به سوالات آن ها پاسخ می گوید؛ یادداشت برداری و خلاصه نویسی در کلاس های رفع اشکال از مهم ترین عناصر کلاس های رفع اشکال حضوری است که داوطلبان اقدام به اجرای آن می نمایند تا مباحث ذکر شده در کلاس ملکه ذهن آنها گردد. از جمله موضوعات مهم دیگر کلاس رفع اشکال حضوری متمرکز شدن داوطلبان بر روی برنامه آموزشی خودشان می باشد تا با حضور به موقع و منظم و مداوم در سر کلاس ها نتایج دلخواه خود را از آن ببرند.

موسسه آموزش کنکور اوج برای سایر داوطلبانی که با چالش هایی نظیر کمبود توان مالی، نداشتن زمان کافی، میسر نبودن امکان بهره مندی از کلاس رفع اشکال حضوری اساتید مجرب در سطح کشور، روبرو هستند، نیز راه حلی مناسب در نظر گرفته است، به این صورت که آن ها می توانند از راه دور و یا با سفارش و خرید فیلم های ضبط شده این کلاس ها اقدام به مشاهده کلاس رفع اشکال حضوری دروس انتخابی خود نمایند؛ به نحویی که قادر خواهند بود تا با صرف کمترین وقت و هزینه به بهترین کلاس های ضبط شده رفع اشکال توسط بهترین اساتید دسترسی یابند.

بهترین اساتید کشور

داوطلبان جهت شرکت در کلاس رفع اشکال حضوری به دنبال بهترین کلاس رفع اشکال حضوری می گردند که توسط برترین اساتید نامی کنکور در سطح کشور برگزار می گردد. چراکه اساتید رفع اشکال با ایفای نقش ۲۰ درصدی تاثیرات مهمی در فرایند رفع اشکال کنکور متقاضیان دارند؛ به همین خاطر ما در زیر به ویژگی های برترین اساتید کنکوری در زمینه رفع اشکال می پردازیم: بکارگیری روش های نو و به روز رفع اشکال کنکوری، برخورداری از فن بیانی قوی جهت ایجاد ارتباطی قوی با داوطلبان، بهره مندی از یک رزومه موفق کاری در زمینه رفع اشکال کنکور، مسلط بودن بر تمامی فنون رفع اشکال کنکور، بخشی از اصلی ترین محاسن برترین اساتید رفع اشکال کنکور می باشند.

هزینه مناسب

داوطلبان زیادی به دلیل مشکلات اقتصادی از وسعت مالی مساعدی جهت شرکت در کلاس رفع اشکال حضوری برخوردار نیستند و در این زمینه با مشکل مواجهند؛ به همین خاطر موسسه آموزش کنکورر اوج راهکارهایی را برای حل مشکل این داوطلبان در نظر گرفته است که در زیر به آن ها می پردازیم: کاهش چشمگیر شهریه کلاس رفع اشکال حضوری، ضبط جلسات کلاس رفع اشکال حضوری و تهیه و تدوین فیلم های آن به صورت DVD جهت ارسال به دورترین و محرومترین مناطق کشور به منظور استفاده داوطلبان کم بضاعت، ارائه تخفیفات استثنایی در شهریه کلاس رفع اشکال حضوری برای داوطلبان با شرایط خاص و ساکن در مناطق محروم کشور، حمایت همه جانبه از داوطلبان استعداد درخشان که از بضاعت مالی چندانی برخوردار نیستند.

ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در سروش دنبال کنید
ما را در فیسبوک دنبال کنید
ما را در پینترست دنبال کنید
ما را در توییتر دنبال کنید