0
07191009001

کلاس های حضوری اوج

کلاس های حضوری

موسسه اوج در نظر دارد با توجه به نیاز های دانش آموزان و در راستای موفقیت آنها در تمامی دروس با برگزاری کلاس های خصوصی در جهت پیشرفت هر چه بهتر دانش آموزان عزیز تلاش کند.

از سری ویژگی های کلاس های خصوصی این است که دانش آموز می تواند مدرس و معلم را خودش انتخاب کند و اگر از نحوه تدریس استاد رضایت نداشته باشد می تواند با درخواست از موسسه با استاد دیگری هماهنگ کند. به همین دلیل برای اینکه استاد کلاس خود را حفظ کند و دانش آموز نیز از او راضی باشد ، تلاش می کند کیفیت کلاس خود را در سطح بالایی نگه دارد . 

در این راستا موسسه اوج با انتخاب برترین اساتید به دانش آموزان این اطمینان را می دهد که می توانند با اعتماد کامل به کادر مجرب این موسسه به پیشنهاد آنها برای استفاده از کلاس درس اساتید احترام گذاشته و کلاس های مدنظرشان را انتخاب کنند.

تعداد جلسات این کلاس ها با توجه به حجم مطالب و نیاز دانش آموزان مشخص شده و استاد می تواند با آسودگی خاطر در زمان تعیین شده درس را آموزش دهد و بازدهی کلاس را بالا ببرد.

کلاس های خصوصی آموزشی

استفاده از جلسات تدریس خصوصی در طول سال تحصیلی منطق با کتاب درسی و کنکور

کلاس های خصوصی رفع اشکال

استفاده از جلسات تدریس خصوصی برای رفع اشکال در ایام امتحانات

کلاس های خصوصی اوج

کلاس های خصوصی اوج در دو گروه کلاس های آموزشی و کلاس های رفع اشکال برگزار می شوند. این کلاس ها می توانند به صورت گروهی یا به صورت تک نفره باشند. آموزشگاه اوج با انتخاب برترین اساتید کشور این امکان را به تمامی دانش آموزان داده است تا کلاس و استاد مورد نظر خود را انتخاب کنند .

دانش آموزانی که امکانات و شرایط لازم برای رفت و آمد را ندارند می توانند از کلاس های رفع اشکال استفاده کنند . به صورتی که دانش آموزش می تواند خودش درس را مطالعه کند و سپس با مراجعه به آموزشگاه و ثبت نام در درس مورد نظرش آن قسمت از مطالبی از درس را که متوجه نشده و در یادگیری آن مشکل دارد با استاد برجسته موسسه اوج رفع اشکال کند و تمامی مطالب آن درس را یاد بگیرد.

کلاس های خصوصی موسسه اوج در طول سال تحصیلی برگزار می شود به این صورت که دانش آموز می تواند همگام با معلم مدرسه خود نکات تستی و کنکوری را نیز آموزش ببیند و هم زمان با امتحانات مدرسه خود را برای کنکور سراسری نیز آماده کند.

در کلاس های آموزشی علاوه بر آموزش کامل دروس تمامی نکات کنکوری نیز در اختیار دانش آموز قرار می گیرد و دانش آموز می تواند با حل سوالات چهار گزینه ای از تمامی مهارت های یاد گرفته در تست زنی را به کار ببرد.

ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در سروش دنبال کنید
ما را در فیسبوک دنبال کنید
ما را در پینترست دنبال کنید
ما را در توییتر دنبال کنید